Pampers premium care, jsou kvalitní?

adina23
3. dub 2018

Dobry den, s pritelem jsme koupili pleny pampers premium care a nevime jaky jsou jestli jsou kvalitny atd..A jaky mate nazor? Dekuji

verinka88hb
3. dub 2018

@adina23 Ahoj, nase mala (9 mesicu) je nosi od narozeni a v pohode. Nikdy nebyla opruzena, takze u nas spokojenost!

zelenaesmolda
3. dub 2018

kazdy dite je jine,musis sama vyzkouset co tvemu prckovi sedne,nektere dite je v pohode v levnych plenkach,jine se ti po nich osype

newwi
3. dub 2018

U nas taky dobry!Hlavne ten zabarvujici se prouzek,dle plnosti plenky-pro partnera super!!!

nancy12
3. dub 2018

Za me jediné pampers premium cokoli jiného jsme vyzkoušeli tak malej ne ze opruzenej ale normálni puchyre za své hodiny nošení jiných plen . Sice jsou nejdražší ma trhu ale fakt jsou super

kacenka_1707
3. dub 2018

Některým miminkum vyhovuji,my je nemůžeme vubec mit.malej se o nich osype a dostane uplne puchyre.nekolikrat jsme to zahojili a jakmile jsem je znova zkusila bylo to nanovo.

vendes
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
3. dub 2018

@vendes precetla jsem si to srovnani a mam par dotazu
1) Dollano premium se kupuji kde?
2) Neni pravda,ze Dada plinky se daji koupit jenom na netu,jsou to plinky vyrabene v CR ale pro polsky trh,tam je prodava sit obchodu Biedronka
3) Bella happy,Viabelle,Babysoft,Gugu a Dollano jsou plenky nejakeho retezce nebo kde se kupuji?
4) Tys nekdy nechala plenku na diteti 6 hodin?
Super napad napsat takovy prehled,hlavne pro prvorodicky 🙂

vendes
4. dub 2018

@zelenaesmolda Dollano premium se dají koupit třeba na Feedo.cz a asi i na mall.cz, v kamenné prodejně jsem je neviděla.
Vím, že se Dada dají koupit i obchodech v Polsku, ale jsem z jižních Čech, takže pro mě je Polsko nedostupné. Pak se dají asi koupit i v přímo v Ontexu.
Bella happy jsou pleny podobného výrobce jako třeba Huggies nebo Pampers, dají se sehnat třeba v Bille, Globusu nebo na netu. Viebelle a Babysoft jsou německé, koupila jsem je na dadaplenky.cz. Gugu by měli mít stejného výrobce jako Dada a sehnala jsem je na stejném odkazu. Dají se tam koupit vzorky.
Přes noc přebaluju podle toho, jak se vzbudí nebo nevzbudí na kojení, takže někdy má plenku i celou noc, někdy polovinu noci. Ty pleny, co tam mají 6 hod, jsem zkoušela na noc. Přes den ji nikdy tak dlouho nemá.

pucmelinka
4. dub 2018

Pampers premium care jsem pouzivala od narozeni do 9 mesicu, pak se malej strasne oprudil a spazne se to hojilo, jen jsme litali po dr..krome lecby jsem vymenila pliny... nejsem.si jista, zda to bylo z plen a nebo od prvniho rostouciho zoubku...

vendes
Autor odpověď smazal
Zobraz
dzogobela
4. dub 2018

My pouzivali na stridacku se zelenyma pamperskama od narozeni. Dcera se narodila 7/2016, ale od ledna 2017 se plenky zmenily a dcera se hned po prvni plince oprudila, navic po chvili noseni mela z plinky na zadku takove cucky...jakob promaceny papir. Od te doby jsme je nekoupili.

lpch
4. dub 2018

@adina23 Co se tyka vnitrku pliny a snasenlivosti na pokozce, tak za me super. Jenze posledni balik, ktery jsem koupila, byl nejaky kazovy, u cca 1/3 plen se mi odtrhla ta lepici kridelka nebo se mi ta plinecka dokonce rozparala v tom lemu kolem nozicek. Od te doby (tj pul roku) jsem je nekoupila, uz tak je ta cena dost vysoka a tohle ten balik jeste prodrazilo.

zelenaesmolda
4. dub 2018

@lpch a co reklamace?

vanea
4. dub 2018

U nás jediné pleny co opravdu fungují dobře, už používáme vel 4, začínali jsme na 0. Nikde mu neprotečou a není opruzený jak opice...vyzkoušeli jsme spouuustu značek, které jsou u maminek oblíbené, ale bohužel :( u všeho se strašně oprudil (nejhorší byly dada a nějaké z lidlu)..takže za nás jedině pampersky=) máme doma i značky jiné, ale ty používám jen když vím, že ho za hodinu přebalím a bude klid..pampersky dávám na noc , na výlety a procházky, na návštěvy a ani ho nemusím mazat...prostě když vím, že bude nějaká zátěž a nebudu ho po hodině vybalovat🙂 zbylé pleny taky vždycky protečou vrchem..Ale je to individuální, jiným maminkám se po pamperskách děti oprudily, někomu smrdí...takže musíš vyzkoušet.

aleenka1234
4. dub 2018

Pampers premium za mě super. Používáme a vyzkoušela jsem jich fakt hodně ;)

zelenaesmolda
4. dub 2018

@vanea ja mam taky v planu vyzkouset co nejvic znacek,koupila jsem v akci ty pampers premium,jedny lidl a dneska dvoje Dada a jedny z rossmana tak uvidime.Tim ale moje testovani nekonci :D

cherris
4. dub 2018

Náš malý je asi zvláštní, ale v prémiových plinkach se opruzuje, vyhovují mu ty levnější, každý je prostě originál...

priefi
4. dub 2018

@adina23 my jsme s nimi byli hrozne spokojeni, ale jsou drahe. Nas maly mel jen tyto do roku a pul, protoze jine nesnesl. Ted ma pres den levne a na celou boc pampers premium care. Mimochodem tady na koniku je myslim testovalo 10 maminek, tak mrkni na jejich recenze 😉

karolly
4. dub 2018

My třeba neměli problém s žádnými plenkami. Malý se neoprudil ani neosypal po žádných 🙂

ma_jo
4. dub 2018

Nase obe deti po nich mely opruzeniny. Oblibili jsme si Babylove z DM. Navic stoji asi o polovinu min

35_a_budu_mamka
4. dub 2018

Pozivam je na noc, ted uz navlekaci pants, kupuji v Rakousku. U nas jsem bile navlekaci Pampersky nevidela, jen tyrkysove a ty celou noc nevydrzi. Jinak jsou na noc dobre i Bella Happy, take vydrzi celou noc, jako bile Pampersky. Za mne jsou tyto dvoje nej.

gembula
4. dub 2018

Pouzivala jsem do 3mesice (cislo 1 a 2). Sice mi smrděly jako čínská polévka, ale to i ty z DM. Pak se i po nich mala osypala a presla jsem na DM Babylove 3 (ty konečně nesmrdí, jen ze začátku matou obrázky zvířátek v HNĚDÉ barvě 🙂)...

adina23
autor
5. dub 2018

Holky dekuju vam vsem za vase nazory zkusime ty pampersky az se mrnous narodi..a pak se uvidi

agneska7
5. dub 2018

holky mají tyto pleny ten proužek i 1 ? já jsem je používala a byla jsem spokojená jen si to už nepamatuji jestly maji nebo ne

newwi
5. dub 2018

@agneska7 ty brdo tak to nevim... my zacinali dvojkama klasik Pampers a ty ho maji taky... pak jsme presli na trojky a to uz klasicke Pampers nemaji-tak jsme poridili Premium care a tak jsme je vlastne objevili...

agneska7
5. dub 2018

@newwi no právě ty jedničky jsme vlastně používaly tak krátce že se mi to uplne vypařilo z hlavy :D

vendes
5. dub 2018

Pampers premium care 1 až 4 mají čůrprožek, 5 nevím, ještě k nim dcera nedorostla. Pak mají čůrprožek, co vím, DM Babylove vel. 1 a Bella happy vel. 1.

zelenaesmolda
5. dub 2018

@vendes k cemu presne ten curoprouzek je?je to opravdu tak dulezite ze to tady zminuje vic mamin?

agneska7
5. dub 2018

@vendes děkuji,,,,,,
@zelenaesmolda tak zbarví se podle počurane plinky .duležite to samozdrějmě není ale mě to vyhovovalo, když jsem byla třeba venku tak at malou nemusim celou vyslekat tak jsem jen kousek odepla a videla jsem jak na tom prožek je

zelenaesmolda
5. dub 2018

@agneska7 a je to spolehlive?