Plenky Pampers premium care, budou všechny bez mřížky?

bassangha
18. pro 2015

Ahoj,
postřehl také někdo z vás změnu u plenek Pampers premium care? To teď budou už všechny bez té mřížky? Pochybuji, že ty "nové" teda pokud to nové jsou pochytají i řídkou stolici. Hledala jsem o tom více, ale nenašla. Pokud někdo víte, prosím pište. Díky

1miska
18. pro 2015

kupovala jsem včera a jsou uplne stejne jako vždycky - u starsi jsem používala od narozeni do minulého mesice a ted dva mesice pouzivam u druhorozene a zadnou zmenu jsem nepostřehla 🙂

ireniq
18. pro 2015

My už jsme na velikosti 4 a 5, síťka bývala do velikosti 3, jakou máte vy?
Schválně jsem koukala na stránky pampers, tam si na to taky nějaká maminka stěžuje a jejich odpověď je bla bla o magických kanálech :-/ snad se ten odkaz zkopíruje, je to recenze Zhoršení kvality podzim 2015
http://www.pampers.cz/produkt-s-hvezdickou/plen...

tutankhamun
18. pro 2015

My to take postrehli. Ale asi zalezi jak maji kde starsi zasoby protoze jsme meli jedny ty to meli jinak a pak najednou zase bylo to puvodni. Taky nevim co vymyšlí. Každopadně malá má casto zacpu tak to obvykle ani nevadi, ale vcera hned protekla kdyz to mela ridsi ☹

bassangha
autor
21. pro 2015

My to právě máme pořád řídké. Kupovala jsem vel.3, tak jsem myslela, že 1 a 2 budou s mřížkou a od 3 už hladké, tak jsem zpět koupila 2 v Tescu a byly už také hladké. Dá se to poznat nějak podle obalu? Vím, že dříve bývaly obaly takové více zlaté a nyní spíše bílé a hlavně ve vel. 2 jich bylo nějak 72 a teď 80.

zuzalen
30. pro 2015

ja jsem to taky postrehla a nelibi se mi to. pouzivame stale velikost 2. jsou modre barvy uvnitr a smrdi nejakou chemii. vubec se mi to nelibi a zdaji se mi horsi kvality

tulikiss
30. pro 2015

to ja zase ocenuju ze u vel 4 je ted nove ten zluty prouzek co pri pocurani zmodra, driv tam nebyl a konecne ho dali i dotech vetsich velikosti.

climberaaa
30. pro 2015

Taky jsem si všimla změny a jsem naštvaná - zatím máme velikost 1 a vyhovovaly nám, teď je po nich malej opruzenej, určitě jsem postřehla trochu jiný materiál a dřív byl v balení jiný počet plen... Nevím, co to má znamenat. ☹

pethy
30. pro 2015

taky jsme se všimli a přestali je kupovat, cena teď už té kvalitě absolutně neodpovídá...

bassangha
autor
6. led 2016

A co místo nich? Já teď beru Pampers premium protection new baby z německa, ale jsou jen do vel. 3 a nevím co potom. Po našich premium care a activ baby se opruzuje. ☹

84misicka
15. led 2016

já jsem to "postřehla" dneska ☹ tu chybějící mřížku bych ještě přešla, ale strašně smrdí, jsem z nich fakt zklamaná...taky nevím, kterýma je nahradit...

pethy
16. led 2016

No my teď místo nich kupujeme oranžové Pampers Sleep and Play, dle mého jsou uplně stejné jako teď ty nově "upravené" Premium care a jsou o něco levnější...

sarkoc
16. led 2016

pokud netrváte na Pamperskách, tak já už od začátku používám Bella Happy a super...dostali jsme Pampersky od babičky a spokojená jsem nebyla, dávala jsem jí je přes den, jen abych se jich zbavila, opruzená nebyla apod, ale protekla skoro vždy...ty Bella Happy jí dáváme i na noc a vydrží i 12 hodin 🙂

maiwa
18. led 2016

Rozdil, ktery jsem pochytila od pani na heurece je ze na obalu starych je napsano na celni strane v kruhu vedle poctu plen soft like cotton na novych bez mrizky magical pods.

shine2015
18. led 2016

@maiwa nevim zda je rozdil v tom ze starsi jsou soft like cotton,myslela jsem,ze vyrabi dva druhy....nam teda nevadi ani ty magical pods,ale radeji mam ty s tou mrizkou.....jinak pokud mate spravnou velikost a dobre dane (okolo nozicek a i vysku na zadech a dobre upevnene na brisku),tak neprotecou...nam neprotekly ani jednou...a to mame ted cca 7kg a trojky uzivam od 5kg....

maiwa
18. led 2016

prave u tech soft like cotton je posledni ikonka absorbs runny mesh a z druhe strany k te same ikonce napsano, ze obsahuje tuto mrizku - prikladam foto predni strany obalu pro srovnani

maiwa
18. led 2016
bassangha
autor
18. led 2016

@84misicka Ano také mi vadí ten "nemocniční" zápach ☹

blanitta
18. led 2016

Ahaaaa..... tak proto je cely zesrany :D vcera jsem rozbalila novy balik č.2 co jsem ted kupovala naposledy a tez jsem si rikala cemu je tam naraz za stejne prachy vice plinek. Smrad necitim, mám rýmu.... :(

verunka_korunka
19. led 2016

Tak já už asi potkala jen ty nové... Smrad mě dost zarazil, ale na druhou stranu tekutou stolici probrali nejlépe. Hned za nimi pro mě vedou Bella Happy, nesmrdí, pěkně sednou, zatím taky neprotekla akorát tu tekutou stolici absorbují pomaleji.

maiwa
20. led 2016

Sehnala jsem včera v kauflandu ještě posledních 12 balíků těch starých a pak hold budu hledat alternativu

denitek
23. únor 2016

No to je sía! jí jim psala recenzi na jejich stránky k tem plenkám začátkem unora, že pleny nedoporučuju, rozepsala jsem se a oni to smazali!!!! :-/ jinak já se na ně obrátila se stížností a mě vrátili peníze za 1 balík plenek. ALE posílala jsem jim fotky, popisovala jsem proč a co a jak... no a nakonec mi psali, jestli umím malé nasadit plenku. jsem ráda, že mi peníze vrátili, ale jen za jeden balík velikosti jedna, ae co mám dělat s t+ma 2balíkama dvojek? :-/

dyndula
1. bře 2016

Je to hnus!!!!! Nevim, proc ta inovace, kdyz na to kazdy i ja nadava. Zatim s tim nikdo neni spokojen. Mame 1 ale uz mam nakoupenou zasobu 2 i 3 se sitkou.

kajsav
14. kvě 2016

Na ty Pampersky, aby měl člověk vysokou školu 😀 koukám, že balení, co jsem dostala, je ještě s mřížkou, dnes zakoupené už s tou "super" inovací. Jen mě překvapilo, proč jsou jedny označené jako 4-9 kilo a druhé 5-9 kilo.

dyndula
14. kvě 2016

@kajsav zajimave, ja presla na zelene a jsem maximalne spokojena.

maiwa
16. kvě 2016

@kajsav bohužel s novou technologií změnili i velikost, nové jsou menší :(