Sebamed dětská kosmetika, jaké máte zkušenosti?

grzybkova
23. kvě 2015

Dobrý den 😉 , přemýšlím kterou dětskou kosmetiku vybrat pro miminko. Jakou máte zkušenost se SEBAMED? Používám krém proti popraskání břicha a jsem s ním spokojená, není moc přeparfémovaný a dobře se roztírá... Je mi jasné, že když se miminko narodí, může být vše jinak a tato kosmetika mu nemusí vyhovovat, ale chtěla bych ji vyzkoušet. Podělte se prosím s vašimi zkušenostmi. 🙂

hojda
23. kvě 2015

Já špatnou, dala jsem do vody mycí gel a po vyndání ven mi malej celý zčervenal. Nikdy žádnou reakci na nic neměl, ani nemá kožní vyrážky. Tohle nám prostě nesedlo, jenže u každého je to jiné, tak buď musíš vyzkoušet a pokud se ti ¨nechce riskovat, tak vybrat kosmetiku pro atopiky a alergiky.

shine2015
23. kvě 2015

@grzybkova u nás pro děti mycí gel nebo emulze, šampon a klasické mýdlo a uplně v pohodě.

mafeska
23. kvě 2015

nejlepčí. BYla jsem s touhle kosmetikou max spokojená. Do výbavičky jsem kupovala tuhé mýdlo, tělové mléko, šampon, krém na obličej. Časem jsem zkusila pěnu do koupele ale pěna byla rychle pryč a cena šílená a sprchový gel rychle ubýval a moc nepěnil takže kupuju to tuhé mýdlo. krásně napění a dlouho vydrží.
@grzybkova

mysonek
23. kvě 2015

@grzybkova mojí malé vyhovuje. Takže budu používat i pro miminko.

teriska94
26. čer 2015

@grzybkova Nakoupila jsem než se malá narodila, nevadí jí ale Ell měla suchou pokožku, mohla jsem jí mazat Sebamed olejíčkem milionkrát a žádný zlepšení, pak stačilo jednou namazat Tělovým mlékem od Hippu a bezvadný, přestala se hned loupat 🙂

zlutapampeliska
15. zář 2015

Sebamed jsme meli a stridala jsem to s Weledou. Nemohu te znacce, obema vlastne nic vytknout. I kdyz teda syn nema nijak problemovou pokozku, ale proste uzivali jsme si.

petronellarikov
15. zář 2015

No, tělové mleko se špatně roztírá, je takové tuhé,, radši mám Biodermu

shine2015
15. zář 2015

@zlutapampeliska přesně.....a mléko nejen sebamed ale ani jiné jsem nedávala....lepší je už olejicek, krásné se zahřeje na rukou a miminko nechladi, dobře se roztírá.....