Vlhčené ubrousky Pampers nebo Huggies?

kackapospi
24. lis 2015
Uživatel kackapospi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kackapospi.

Holky poradíte mi prosím které vlhčené ubrousky vám víc vyhovují? Nemám s nima zatím zkušenosti a chci, aby bylo všechno v pohodě. 🙂

oriell
24. lis 2015
Uživatel oriell je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od oriell.

Já jsem určitě za Pampersky. Přijde mi, že jsou o něco málo šetrnější

teetee
24. lis 2015

Já používám nejraději navlhčené separační pleny.
Ale na cesty používám od HIPPU nebo z DMka babylove, přijde mi, že mají lepší složení

filipatereza
24. lis 2015

Vlhčené vůbec nepoužívám. Za mě jsou moc parfumované, s alkoholem a drahé. Oblíbila jsem si Mycé olej na zadečky Medvídek. Lahvička za 154 Kč vydrží 4 měsíce. Mám k tomu látkové i jednorázové z perlanu ubrousky, které emulzí nastříkám a mám vlhčený ubrousek... Používám i na cesty. Pokud není opravdu zbytí, kupovala jsem Hipp nebo Babylove. Zrovna Pampers a Huggies mi přijdou nejhorší..:(

verusky
24. lis 2015

ja rozhodne radsi pampers, huggies jsou mensi a zvlastni. ale pouzivam i nektere uplne levne, ja jen otiram kakani a pak myju pod vodou, po curani jen myju, ale mam uz vetsi ditko 🙂

dasa.77
24. lis 2015

DM

olusenka
25. lis 2015

nej pro mě Huggies Pure na spodek, a Huggies s těma barevnýma ručičkama na obalu bezkonkurenční na obličej, pusu.
JInak doma jsem používala nastříhaný Perlan a ten buď máčela ve vodě nebo k němu používala mycí olej Medvídek (rozředěný ve stříkací lahvičce).
Spokojená jsem byla i s ubrousky Linteo, také použití na spodek.

alcar
25. lis 2015

Tak u me jsou lepsi Huggiesky. To je fakt aspon ubrousek, ktery neco utre a nerozedre zadek. Ma hebky povrch a prijemne voni. Bohuzel patri mezi nejdrazsi. Pampers jsou drsne a mastne. Ale nejradsi myju zadek pod vodou. 🙂

slunicko01
25. lis 2015

Huggies , když už nějaký. Pampers mi strašně smrdeli...

bajana
25. lis 2015

Ani jedny...su strašne mokré. Naj pre mňa sú biele DM.

812014
25. lis 2015

Ani jedny. Myli jsme cistou vodu nebo medvidkem nastrikanym na purelan. Dcera od te doby nebyla nikdy opruzena. Po vlhcenych ubrouscich byla opruzena porad.

sarkoc
25. lis 2015

Z těchto dvou ani jedny, jsou moc mokré a dost "smrdí", horší jsou podle mě snad už jen Johnson's baby. Za mě nejlepší babylove z DM 🙂

pety91
25. lis 2015

Za mě taky Babylove z DM 🙂

elu
25. lis 2015

Používala jsem taky jen DM, než jsem zjistila, že nevyšly moc dobře v dtestu, teď používán jen niveu, není tak mokrá a spatne se s ní uklizi, což je známka toho, že je šetrná 🙂

junkka
25. lis 2015

Mám doma misku s vodou a kapnutym medvidkem a nastrihanej perlan. Perlan máme za 500 asi 100 metrů a utira to nejlíp 🙂 jinak mi všechny ty ubrousky přijdou hrozný, ale na cestu je používáme

kamino
25. lis 2015

Vyzkoušela jsem hodně ubrousků a super je Babylove z DM senzitive a překvalivě slušné jsou podle mě i z Alberta tuším že Linteo.. Nastříhaný Perlan jsem taky zkoušela ale poté, co v zápalu boje se miska s Medvídkem několikrát vylila, jsem od toho upustila 🙂 Navíc se po tom prcek párkrát osypal, tak jsem se pokodně vrátila k DM.. 🙂

tulikiss
25. lis 2015

Huggies, na ostatnich mi vzdy vadilo ze pruzi, natahnou se a vystreli 😀

hanih
25. lis 2015

Za mě určitě mycí olej Medvídek a ne do misky, ale do rozprašovače 🙂 a nebo čistá voda. Jinak my jsme zkoušeli Babylove, protože jsem na ně slyšela chválu, a malá po nich měla pupínky... Teď jsme na cesty koupili ubrousky Happy, protože od téhle značky kupujeme pleny a vyhovují nám. Ubrousky jsme ale ještě nevyzkoušeli.

812014
25. lis 2015

Ano, Medvidek jen do rozprasovace!

scruffy
25. lis 2015

Mně Huggies nevyhovovaly vůbec, to už radši Pampers. Když bych si mohla vybrat bez ohledu na cenu, kupovala bych DM babylove, ale jak píšou všichni výše, ubrousky mám jen na cesty, jinak jedu v Medvídkovi, jestli Vám přijde drahý, nahrazuji ho nějakou jinou směsí bio olejů a místo Perlanu používám nastříhané separační pleny celulozové Disana.

junkka
25. lis 2015

@812014 proč nemůže být v misce?

abcd987
25. lis 2015

My používáme od Happy. Sem tam Pampers (když natrefím na akci), ale ty Huggies mi přišli nějak tenké.

812014
25. lis 2015

@junkka muze byt v misce ale casto se mi to vylilo. Musela jsem perlan po namoceni trochu vykroutit at vsude nenakapu a vsechno okolo bylo pocakane. Mozna jsem jen nesikovna ale rozprasovac mi prijde praktictejsi, hygienictejsi a pouzivala jsem ho i na cestach. Vse je v jedne uzavrene lahvicce a potem striknuti snadno reguluju kolik medvidka je potreba k ocisteni zadecku.

olusenka
25. lis 2015

@junkka
@812014 souhlasím, určitě v rozprašovači, a to třeba i proto, že Medvídek se smíchá s olejem (ideální je koupit si k tomu za pár korun i tu ředící lahvičku, kde je ryska, kolik oleje, kolik vody), a když se směs oleje a vody chviličku nepoužívá, oddělí se a olej plave na hladině. Lahvičkou se zatřepe a je to zase promíchané. V misce je to složitější, riziko nacákání a nakapání všude, a pozor, olej dělá na nábytku pěkné fleky, mě je udělaly mastičky a olejíčky na přebalovacím pultě a už to nejde dolů. Vsákne se to jakoby okamžitě do povrchu. Píšou tam, že emulze by se měla do 24hodin spotřebovat, no, priznám se, že celou lahvičku jsem spotřebovala až po hodně dnech, a to je maličká, spíš jsem to pak zas vylila, a udělala čerstvé.
Druhé dítě jsem pak stejně nejčastěji nosila na ruce do koupelny a myla zadek pod tekoucí vodou, a používala emulzi z Medvídka jen na cestách.

junkka
25. lis 2015

@812014 jo takhle, já s tím právě problém nemam, už jsem si to vychytala 🙂 ale přiznám se, že teď zkouším verzi v rozprašovači. Je to jednodušší, ale zase jsem měla ráda ten mokrej perlan. Uvidíme 🙂

junkka
25. lis 2015

@olusenka teď jsem přemýšlela, jestli by šla použít v tom rozprašovači linola. Je ji mnohem víc a stojí ta velká láhev 250 Kč. Asi to vyzkouším 🙂

sabatko
25. lis 2015

Používám Huggies Pure nyní u dcerky, výborně se mi osvědčili už u staršího syna,neznám co je opruzenina.

matulle
25. lis 2015

Také pouzivame huggies jsou super. U pampers mi přišlo, že po nich na zadečku zůstávaly vatove chloupky.

rousse
25. lis 2015

jako nouzovku používám huggies pure - údajně jsou jen s čistou vodou, žádné parfémy, aromata a já nevím co ještě, ale to je fakt jen na cesty nebo ven - doma mám od narození Medvídka a jsem s tím maximálně spokojená. Navíc od té doby, co kojím minimálně a malá už fakt nekaká jak miminko, ale jak starý chlap, tak si nedokážu představit ten zadělaný zadek šudlit vlhčenýma ubrouskama. Buď jde rovnou do sprchy, nebo nastříkám medvídka a setřu papírovýma kapesníkama.

mafeska
25. lis 2015

@kackapospi za mě doporučuju huggies puré, max. spokojenost.
u pampers se mi nelíbil ten materiál..

lalinka1993
25. lis 2015

Ze začátku jsem používala jen Huggies a myslela jsem si, že při nich zůstanu, ale jednou jsem zkusila Pampers a už na ně nedám dopustit 😀