Práce v Rakovníku - hledám brigádu nebo částečný úvazek

barunnka3
28. bře 2019

Ahoj holky.. Chtěla jsem se zeptat, zda nevíte o nějaké brigádě, práci na částečný či poloviční úvazek v Rakovníku nebo nejbližším okolí.. Jsem v 13+4tt.. Děkuji.

ariadna12
12. dub 2019

To je podle toho, jake mas vzdelani. Tady chteji maturitu, vypada to na krusovicky pivovar a jeho propagacni prodejnu (?). Jen je treba overit, zda lze zkraceny uvazek nebo zda vezmou tehotnou. Inzerat z www.jenprace.cz. Zkus a uvidis🙂.
Pracovník/ce na propagační prodejně v Krušovicích, zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Náplň práce:
Hledáte práci na zkrácený úvazek v okolí Rakovníka? Není Vám cizí prodejní činnost a chcete pracovat v příjemném prostředí mezinárodní společnosti? V tom případě pro Vás máme zajímavou nabídku. Pro našeho významného klienta v Krušovicích hledáme kolegyni na pozici pracovnice na propagační prodejně. Náplní Vaší práce bude prodej vstupenek na exkurze, drobného zboží a upomínkových předmětů. Pracovní doba je od pondělí do neděle – 20 hod týdně, vždy rozvržena individuálně, převážně na ranní směny. Nástup možný Ihned.
Nabízíme:
Zajímavé mzdové ohodnocení
Stravenky 135,–/den
5 týdnů dovolené
Atraktivní pracovní doba Příjemné pracovní prostředí
Požadujeme:
Spolehlivost Pracovitost Zodpovědnost
Obor administrativa a Management, Gastronomie a cestovní ruch, Obchod, prodej, nákup
Pracovní poměr - pracovní smlouva
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ úvazku
Plný úvazek
Mzda 10.065 – 11.000 Kč
Kontaktní osoba
Konzultantka pobočky Kladno
Telefon 775 587 005

(Inzerat na www.nejprace.cz)
Zkus a uvidis🙂

ariadna12
12. dub 2019

Ten inzerat je z www.jenprace.cz, ne z www.nejprace.cz. Jeste mne napada poptat se treba i na pracaku, nebo jestli by ti nedali lehci praci nebo brigadu treba ve Valeu nebo nejaky uklid kancelarskych prostor.

barunnka3
autor
12. dub 2019

Děkuji moc.. Byla jsem na x pohovorech a když někde řeknu, že v září rodím, tak mě ženou okamžitě ven.. Zkusím to. 🙂

ariadna12
12. dub 2019

Jeste jsem nasla opet na www.jenprace.cz zkraceny uvazek - uklid prostor na Financnim urade primo v Rakovniku.
Jedná se o úklid kanceláří a ostatních prostor FÚ Masná 265/1, Rakovník. Vhodná práce pro osoby OZZ a OZP.
Pracovní doba od 6:00 hod. do 10:00 hod.
Kontaktovat pouze kontaktní osobu.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 602425985 nebo e-mailem e-mail přes odpovědní formulář.

ariadna12
12. dub 2019

@barunnka3 je otazka, zda jim to rikat a zda je to uz na brisku videt, ale asi je to fer rict a muzou te stejne hnat na vstupni lekarskou kontrolu a tam to treba z krve muzou poznat.

barunnka3
autor
12. dub 2019

@ariadna12 Nechci lhát. A myslím si, že je lepší být hned na začátku upřímná. A že to ocení i zaměstnavatel.. A ještě jednou děkuji.

ariadna12
12. dub 2019

Nebo se zkus poptat po brigadach, ktere ti umozni vzdelani a zdravotni stav - treba na duben az cerven, prodej zmrzky v cukrarne, uklid, zaskok v obchodech, vypomoc v kancelari...bohuzel ze by nekdo konkretni hledal brigadnika nevim, ale lina huba, hole nestesti...

andza
13. dub 2019

To je jasne, tam kde chteji staleho pracovnija z tebe na vetvi nebudou😉 Ale.co sezonnity prace - prodej zmrzliny, zahradniceni, brigada na nejake inventury. Určité to nevzdávej 😊