Kuchyň a spotřebiče z Ikei. Máte zkušenost?

monfej
21. říj 2019

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda máte nějakou zkušenost s kuchyní z Ikei a se spotřebiči? Budeme předělávat a v Ikei se mi kuchyň líbí, ani cena není tak vysoká ale ráda bych věděla názory, zkušenosti a tak 😊
Jinak jsem slyšela ze když uz kuchyň z Ikei,tak musím i spotřebiče,že vestavěné spotřebiče pak nepasuji.
Díky 😃

journals
2. srp 2020

V bytě máme ikeáckou linku 15 let. Kdybych jí vyčistila centimetr po centimetru, tak je jak nová. Už tenkrát to sice byla jedna z těch nejdražších, ale drží parádně. Spotřebiče jsou neikeácké. Za pár týdnů se máme stěhovat a já jsem víceméně rozhodnutá pro ikeáckou znovu. Ne až tak kvůli ceně, ale kvůli servisu, reklamacím a komunikaci. Naši mají 9 let od truhláře, byla fakt drahá a je to velká bída.

malytlustyhroch
2. srp 2020

@dandenka 193 kam? Horni skrinky si povesis do ajke vysky chces ne? Nozicky maji ruzne, ty plastive "kratke" nastavitelne jdou kroucenim zkratit o neco vic nez je doporuceno, ale pak tam nejdou dobre nacpat listy soklu dolu a bez soklu jen s nozickama vse zaleza pod skrinky...

dandenka
2. srp 2020

@dandenka omlouvam se, má být výška 93 cm

dandenka
2. srp 2020

@malytlustyhroch výška linky 93 ne 193 🙉

lcn162
3. srp 2020

@dandenka a jak jsi se dostala na výšku 93 cm? Mě by vyšší vyhovovala, ale přišlo mi, že v Ikey ji dělají napevno 88 cm skříňky + 2 cm deska

miselinna
1. zář 2020

@lcn162 Já mám třeba nakliklou desku šíře 3,8 cm, tak už jsi na těch 92 🙂
Doma máme takto vysokou linku a je to boží, určitě to tak chci znovu, jen teda měřím 175 cm. Nedají se nastavit nohy na méně než těch 8 cm? Případně koupit nohy jinde, které budou štelovatelné na libovolnou výšku? 🙂

marea2000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz