Výběr spotřebičů. S jakou značkou jste spokojeni?

trzks22
24. led 2023

Ahoj, brzy se budeme stěhovat a byla bych ráda kdyby jste mi napsali s jakou značkou spotřebičů jste nejvíce spokojeni.
Konkrétně myčka, trouba, indukcni deska a susicka s pračkou. Budu rada za zpětnou vazbu a vase zkušenosti.
Moc vám dekuji🙏

teenyel
25. led 2023

@trzks22 hezky den, vsechno mam od Conceptu (kdyz se delala kuchyne, prodavalo se jako cely set) a naprosta spokojenost. Je to tu cca 8,5 roku a jedine, co jsem menila (cca mesic zpet) byla mycka. Tu jsem ted vzala od Siemens, protoze jedina vyhovovala pozadavkum (cena, suplik na pribory misto kosiku, velikost, vestavnost a predni panel, aby nebyl problem s krytem a dal se namontovat dekl z puvodni mycky). Pracku a susicku mam od LG, pracku stejne dlouho jako vyse zminene spotrebice a jede perfektne, susicku jsem porizovala teprve loni a taky super. Mamka ma take takto dlouhou dobu (stavel se tenkrat vicegeneracni dum, vybavovalo se vse v jeden cas) kuchynske spotrebice od Mory a trouba v pohode, ale treba jeji indukce mi vubec nevyhovuje. Moje uz na stupen 6-7 krasne vari, u ni az pri 8-9 (z celkovych 9). Navic ta od Mory zustava oproti moji indukci od Conceptu hrozne dlouho po vypnuti horka.

sam96
26. led 2023

@trzks22 my do domu teď vybírali do kuchyně vše od Gorenje a pracka a susicka lg
Kamarádka brala vše do kuchyně bosh cena jinde ale tak je spokojena a pracka a susicka mají aeg

veronikakn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajulasmrcek
16. kvě 2023

@trzks22 indukce, trouba mora
Lednice, mycka bosch