Motání hlavy v 15tt, čím by to mohlo být?

werca92
29. říj 2015

Ahoj holky,od vcerejsiho večera mám neskutečný motani hlavy, nevíte čím by to mohlo být? Nikdy jsem problém s tlakem neměla, vždycky na kontrole mi naměřili úplně normální tlak. Jakmile vstanu tak se mi zamotá hlava a trvá to tak 1-2minuty,když zavřu oči je to ještě horší. Děkuji

betka29
29. říj 2015

ahoj, já měla taky motání hlavy a s tlakem to nesouviselo...byla to forma migrény, ale doktorům docela trvalo, než zjistili, co mi je, prošla jsem komplexním neurologickým vyšetřením. Pokud to bude trvat, určitě bych se poradila s lékařem...

no_title
29. říj 2015

Na kontrole je vdycky vyšší tlak než doma. Nejnižší tlak je ráno po probuzení, takže by to tlakem mohlo být. Měla jsem před pár dny stejný problém. Zkus si půjčit od někoho tlakoměr a změřit ho hned po probuzení.

karlajasmine
29. říj 2015

@werca92 ja to mivam po ranu taky a mam doma tlakomer, takze vim, ze to mam z tlaku... 2 hodiny po probuzeni uz mam tlak normalni (diky kafi).. zkus si dat po ranu jedno kafe a uvidis jestli ti to pomuze?

werca92
autor
29. říj 2015

Holky díky, na migrény trpim,ale to mi nepřijde že by to s tím mělo něco dělat, těžko říct. Kafar nejsem, ale zkusila jsem si ho dat,možná trochu pomohlo,ale hlava se mi mota sice míň, ale mota. Snažím se si vždycky lehnout, abych někde s sebou nesekla. Zatím to mám jen krátce,tak uvidíme jestli to přestane nebo ne. Je to fakt nepříjemný a nikdy jsem se s tím takhle nesetkala. Možná to je taky tím počasím, tlakoměr si půjčím od kamarádky, moc děkuju 😊😊 @karlajasmine @no_title @betka29

kytka12
29. říj 2015

Jsem ve 25. týdnu a mám to samé, od pondělí motání hlavy, únava, pocit slabosti. Možná to souvisí se změnou času a počasím. Taky sem nikdy netrpěla na tyto příznaky. TK mám nižší 110/70, ale s tím se dá žít. Nevím, co poradit, zkus počkat. Někdy to může být od krční páteře, když se špatně otočíš apod.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru