Neurčitý výtok a bodavé bolesti 34.tt. Nemůže to být infekce nebo zánět?

roni1999
31. led 2021

Zdravím, jsem 34tt. Ve středu jsem byla hospitalizovaná kvůli odtoku PV (uslyšela jsem takové ,,lupnutí,, ve mě a ještě jsme si dělali legraci s manželem, že si malý ve mě pšoukl 😀 ). To se ukázalo jako pozitivní po příjezdu do nemocnice. Druhý den však test ukázal, že je to negativní na PV, takže mě pustili domů s tím, že to nic nebylo. Nález byl 2cm, těsně na prst, hlavička dole.
Zítra jdu na kontrolu, ale od včera jsem začala mít mírné bolesti v podbřišku a takové pichlavé bolesti co mi vystřelují do pochvy. Kolikrát z toho až nadskočím jak to bolí. Břicho mi tvrdne od 28tt, ale poslední dny to je horší. Na to beru Magnosolv.
2x jsem už byla hospitalizovaná i kvůli předčasnému porodu, ale pokaždé to rozehnali naštěstí. Teče ze mě pořád od středy nějaký žlutý vodnatý výtok (nezapáchá, nesvědí). Může to být infekce nebo nějaký zánět?
V nemocnici řekli že je to všechno o.k. když jsem jim to ukazovala. Tak nevím už...
Nebo nemůžu začít třeba rodit? Měla jste to některá podobné? Děkuji za rady.

maaaadlaaaaa
31. led 2021

@roni1999 Vzhledem k tomu, že už si byla několikrát hospitalizovaná, tak bych si tam zavolala a konzultovala. Jinak pokud ti řekli, že vše ok, tak zřejmě je výtok a vše, co si jim ukazovala ok. Co se týká bolesti v podbřišku, mám to stejně. Jsem v 35tt a malou mám nízko, takže se tam děloha pere o místo s močovým měchýřem a vazy a vše okolo dostává zabrat. Někdy se bolestí nemůžu ani zvednout nebo udělám jen pár kroků. Mně na to pomáhá teplá koupel, ale v tvém případě bych to spíš zkusila řešit sprchou třeba ti od bolesti uleví.

roni1999
autor
31. led 2021

@maaaadlaaaaa po konzultaci mi stejně řekli že musím dojet takže jsem na cestě a uvidím 😅 já mám už toho depky 🙈 předchozí těhotenství jsem měla úplně v klidu takže tohle je mi známé poprvé....
Vana ani sprcha mi právě dneska vůbec nepomáhá akorát se k tomu přidalo zvrácení a průjem😓
Když jsem čekala malou tak jsem se den před porodem čistila takhle....tak se bojím... nějaké bolesti mám ale prostě nic extra... spíš bolesti v kuse 🤷‍♀️ no za chvíli uvidím 😅

lucifux
31. led 2021

@roni1999 dej pak vědět, jak si dopadla.

maaaadlaaaaa
31. led 2021

@roni1999 Tak ať je vše v pohodě a napiš jak jsi na tom. Taky si říkám jestli vůbec poznám kontrakce, protože bolesti jsou nějaký den pořád a je to očistec. Drž se a žádný depky, aspoň budeš klidnější.

teryem
31. led 2021

Ty jsi jak já 😀 taky v tomhle těhotenství pořád někde ležím a lítám po doktorech.. Naštěstí už zítra začínám 39. týden, ale je to unavujici pořád někde někomu vysvětlovat, že to co jim říkám že cejtim opravdu cejtim.. Naštěstí je všechno v pořádku, už se těším až budu mít malou u sebe a a snad si pak už jenom budeme užívat klid a pohodu jak jen to nejvíc půjde.. Tobě přeji hodně štěstí a dej vědět

krupka3
31. led 2021

V porodce ti rekli, ze je to ok, tak se ptas na konikovi, jestli to je ok? Super pristup 😀 bolesti ve 34tt jsou uplne normalni, klidne i kazdodenni nekolikahodinove poslicky, nekdo to tak proste ma. Hlavne bys mela odpocivat. A doplnuj horcik radeji epsomskou soli a magnesiovym olejem, vstrebas ho lepe nez z magnosolvu a navic muze ulevit od tech bolesti. Nalez 2cm je v norme (a hlavne vubec na nic neukazuje) a ze te boli cely spodek po tom, co te nejspis prosmatralo az do cipku cele osazenstvo porodnice, to se nemuzes divit. Uvolni se, prestan stresovat, odpocivej.

roni1999
autor
31. led 2021

No... takže samozřejmě jiná doktorka na příjmu a sama se divila (jiná nemocnice podotýkám), že mě pustili domů. Při kontrole nahmatala VB a hlavičku a že propustné pro dva prsty... kontrakce naměřili slabé, ale pravidelné. Zjistili také PV ze stěru....
Takže mi odebrali krev kvůli infekce možné... Napíchly mi kortikoidy a buď se mi rozjede porod a nebudou ho zastavovat už a nebo pokud se prokáže infekce hned jdou vyvolat porod 🤷‍♀️
Jinak porod budou vyvolávat tak jako tak za 4 dny kvůli plicím....

Jinak k tomu stresu...To bylo spíš kvůli manželovi 😂 On pořád stresuje a já ho tak chtěla uklidit 🙈 Spíš to vypadalo že má rodit on než já 🙈😂

maaaadlaaaaa
31. led 2021

@roni1999 Tak ať to dobře dopadne.

priefi
31. led 2021

@roni1999 držím pěsti, ať je vše v pořádku. Můžu se zeptat, proč tak nebo tak budou vyvolávat porod za 4 dny kvůli plicím?

teryem
31. led 2021

Držím pěstí 🙂

roni1999
autor
2. únor 2021

@priefi napsala jsem to špatně... napíchly mi kortikoidy a čekali na všechny dávky a pak jeden den aby to zabralo...
Našli mi nějaký zánět přes testy v moči a krvi, ale neví z čeho to je.... takže mi dali i antibiotika a budou ho vyvolávat...
Bolesti mám, kontrakce se ukázali akorát na příjmu pak už ne a až dneska se ukázal nový nález 🙈

priefi
2. únor 2021

@roni1999 tak držím pěsti, ať je vše v pořádku 🍀🍀🍀

maaaadlaaaaa
2. únor 2021

@roni1999 no ty si taky užiješ, tak hlavně ať jste oba v pohodě a zdraví. 🙂

priefi
7. únor 2021

@roni1999 ahojky, tak já jste na tom s miminkem? Vyvolávali porod, anebo vyčkávají?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru