Padání vlasů od začátku těhotenství. Máte to některá stejně?

inessa26
5. říj 2019

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, zda máte některá podobný problém - od začátku těhotenství mi extrémně vypadávají vlasy, a to jak pri umývání, tak během dne. Jsem teď ve 13tt.
Všechny kolegyně, které už mají děti, mi tvrdí, že naopak v těhotenství se jim vlasy zlepšily a zhoustly.
Máte to některá jako já? A poradíte mi, co s tím? Máte nějaký osvědčený recept?

andule011
5. říj 2019

@inessa26
Ahoj,
Já to mám také tak.
Moje kadeřnice tvrdí, že na to není nic krom toho vydržet.
Padají mi vlasy neustále. Mám jich sice dost, ale i tak. Občas mám pocit, že zachvili budu plešatá, jsem teď 19+2tt. Plešatá nejsem 😂, ale vlasy padají stále.

jituli84
5. říj 2019

Já bych řekla, že mě padají pořád stejně

zuzkaasteli
5. říj 2019

me padaly od zacatku tehu a padaly vic jeste tak pul roku po porodu...taky jsem mela pocit ze budu plesata,nasteati ne.jen jsem pak docela zkratila vlasy🙂vydrzte a zkuste na vitaminy a mineraly bohatou stravu,pokud to teda jde🙂

veronikava
5. říj 2019

Ahoj, měla jsem to stejně na začátku, teď jsem 31tt a o dost se to zlepšilo🙂.. je pravda, že se snažím vlasy moc nenamáhat.. nebarvím, moc nežehlím a fenuji jen občas.. Také jsem začala jsem používat šampon na padání, který mi doporučila kadeřnice a je to opravdu lepší🙂.. docela mě děsí jak každý říká, že nejhorší je to po porodu, tak uvidíme😄.

cherris
5. říj 2019

Jen pro zajímavost: v 1. těhotenství mi vlasy padaly a narodil se vlasáč. U druhého zhoustly a miminko bylo skoro plešaté😀

nelare
6. říj 2019

Také mám ten problém, akorát to začalo už cca dva měsíce po vysazení HA. To vlasy začaly padat extrémně, pak když už se to trochu zlepšilo přišlo těhotenství a začalo to na novo. Brala jsem vitamíny, minerály, používala šampony proti padání vodičky na podporu růstu , nebavila, nefoukala... Nepomohlo nic. Všichni odborníci mi řekli, že musím vydržet, že to jsou hormony. Teď jsem 25tt a už je to o dost lepší, ale padají stále. Plešatá taky nejsem, ale přišla jsem tak o dvě třetiny vlasů. Můj culík je pro smích 😏. Jsem už tak nějak smířená s tím, že po porodu se to zase rozjede, tak doufám, že jednou zase zhoustnou. Jinak nejen, že jsem přišla o vlasy ještě jsem taky obsypaná pupínkama. Nikdy jsem na to netrpěla, ani v pubertě a teď je to katastrofa. Mám posetá celá záda i ruce. Zaplať pánbůh v obličeji se udělá jen sem tam něco. No prostě opravdu teda "nejkrásnější" období mého života 😂😂😂

inessa26
autor
6. říj 2019

Děkuji za odpovědi, zní to asi blbě, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama 😊 Vidím to tak, že si nechám u kadeřnice trochu zkrátit vlasy a budu čekat, až se to zlepší, mezitím se možná raději poohlédnu po nějaké slušivé paruce 😁😁😁
Nejkrásnější období života, zní to hezky, a kdy že už to začne? 😁😁😁😉

kajaklark
7. říj 2019

Ahoj! Trápí mě úplně to stejné, od začátku padají a padaji. Ted jsem 18 tt. Zašla jsem ke kadeřnici, zkrátily jsme, odlehcily... uklidnila mě, že to je ok, a že m dorůstaji nové, takže jsem jak sluníčko 🌞(samy podrůstek 🤣) taky jsem byla nešťastná, všude pisi jak mají krásný vlasy ... Ale kadeřnice mě uklidnila, že to je taky normální, ale že to nijak extra ovlivnit bohužel nemůžeme...jen vydržet! 😊

marketanova
8. říj 2019

Dobrý den, co používáte na padání vlasů? Dermo přípravky?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru