Pozitivní streptokok v těhotenství

tyynka1
24. lis 2016

Ahojky maminky a budoucí maminky, jsem úplně na dně nejhorší co mi mohla říct včera moje dr, mam pozitivního streptokoka vím vyčetla jsem různý diskuse o tom že, 3 hod před porodem dávají penicilin, že aby to zabránilo poškození miminka, ale i tak mám velký Strach:(((( chci se zeptat měla jeste to? Bylo opravdu všechno pořádku, nebyli žádné Probremi? Noc děkuji za odpověď, každá druhá odpovědět mi pomůže díky moc Dobrou noc :(((

hop_ita
24. lis 2016

Ja jsem ho teda nemela, ale myslim, ze to opravdu neni to nejhorsi, co ti mohla rict. Tohle neni zadna hruza, kliiid.

misulka88
24. lis 2016

Uplne v klidu. Já ho v prvním tehu mela a není to zadna hrůza 🙂 dala mi nejake cipky na zavádění a při porodu mi dali atb a všechno bylo v pořádku. Je to častý jev a opravdu není se ceho bát 🙂

lenkas1982
24. lis 2016

Streptokoka ma spousta těhotných, taky jsem ho mela. Je to dnes naprosto běžný, ma ho snad každá třetí nebo tak nějak. Dostaneš antibiotika do kapacky a to je vše. Neni to žádná komplikace, takže klid.

ldiesel
24. lis 2016

Já jsem ho měla u prvního a i teď u prvního mi ani nestihly ty antb celý vykapat, protože jsem porodila po 3 h no a teď jsem zvědavá, když druhý je prej rychlejší, ale malej byl úplně ok.

tyynka1
autor
24. lis 2016

Díky moc 🌞

danitelitha
24. lis 2016

Ja mela taky a krome otravnych infuzi OK.

tyynka1
autor
24. lis 2016

děkuji maminky, mě nic Dr. neřekla víc k tomu proto jsem měla strach,
co jsem četla na diskuze to bylo starý 2006. proto jsem měla strach, maminka stím zkušenosti nemá má jen mě, proto se ptám, 🙂 ale díky moc

sucmar
24. lis 2016

Měla jsem taky. Po půlnoci mi dali vykapat antibiotika a v 7 jsem šla rodit. Vše v poho 🙂

misar91
24. lis 2016

Já jsem ho mela pozitivního,antibiotika mi sice vykapat stihly ale porodila jsem asi za pul hodiny takže nestihly působit a v pokojicku mi spinka úplně zdravý chlapeček 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru