Praskliny na hrázi, gynekoložka mi nic nepředepsala

lonelyy
15. říj 2014

Zdravím dámy mám dotaz,mám praskliny na hrázi je to docela nepříjemné při sprchování to dost štípe.Gynekoložka mi řekla,že tam nic nevidí.Přitom mám prý bíkovinu v moči která může souviset s nějakou infekcí v těle (to jsem si přečetla na netu) ,řekla mi že za dva týdny kontrola.Nic mi na to nepředepsala a tu bílkovinu odůvodnila tím,že to mohl způsobit framykoin kterým jsem si to tam namazala...tak nevím co si o tom myslet...ani stěr neudělala nic...

misadan
15. říj 2014

Zkusila bych možná kalciovku...ta je taková míň invazivní než framykoin, ale pomáhá a tam dole nevadí...

mabe
15. říj 2014

@lonelyy ahoj, me se taky udelala jedna a ja to proste po umyti preplachla dubovou kurou nebo repikem a hlaavne vetrala, aby se to rychle zahojilo.

lonelyy
autor
15. říj 2014

@misadan
@mabe děkuji holky.

frantiska85
15. říj 2014

Asi půl roku mně zlobila prasklina v kalhotkové oblasti. Vypadalo to jako říznutí při holení. Vyzkoušela jsem kdeco
( kalciovka, hemagel, heřmánek, řepík atd.) a zabral až PIMAFUCIN. Pomohl snad za dvě namazání. Napsal mi ho gynekolog.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru