Samovolný potrat v 1. měsíci. Jak probíhá?

cherie24
4. led 2021

Ženy, kdo prodělal samovolný potrat hned v začátku těhu, jak to u vás probíhalo?

nikolite
Autor odpověď smazal
Zobraz
martiniquest
4. led 2021

Proste opozdena silnejsi menstruace

hasara33
4. led 2021

@cherie24 pozitivní test, ale testovací čárka byla o trochu slabší než kontrolní, za dva dny jsem začala krvácet a bolelo mě v podbřišku jako při MS. Byla jsem cca v nějakým 5.-6. týdnu.

lachtanice86
4. led 2021

@cherie24 silnější opožděna ms

klokanka31
4. led 2021

@cherie24 Pozitivní test, slabá čárka slábla a slábla, až zmizela. Bolesti břicha, a pak hodně silná ms... 😞

keksik002
4. led 2021

Pozitivni test, bolest bricha, silnejsi krece a mimo cyklus krvaceni s takovými krvavymi kusy.. Par dni bolest bricha a negativni test.

cherie24
autor
4. led 2021

@klokanka31 já jsem teda test nedělala, ale týden mě bolelo břicho jako před MS, pak se mi spustila krev po sexu (to se mi stalo naposled, když jsem čekala malou), pak pár dní špinění, bolesti a pak přišla hodně silná a velmi bolestivá MS. To už mi ale chlap řekl, že se na mě nebude dívat a odvezl mě na vyšetření a na ultrazvuku mi bylo řečeno, že tam něco vidí, ale těžko soudit v tuhle chvíli, co to je. Jestli nějaký hematom nebo těhotenství a ať si udělám test. MS místo 4 dní trvala týden a test negativní a dle vyšetření a testů není žádný problém a neshledali nic proč mě teď 2 týdny bolelo břicho a krvácela jsem při sexu, tak teď fakt nevím co si mám o tom myslet. Chlap se z toho málem sesypal, že to po sexu vypadalo jak texaský masakr a já teď budu asi dost nervózní, aby se to neopakovalo, když mi teda nic není ...

klokanka31
4. led 2021

@cherie24 Neboj, ono jestli to byl potrat, tak to se může stát kdykoliv, zažilo to spousta holek... Ale brzo se zas povede, já po potratu otěhotněla hned po měsíci a půl

cherie24
autor
4. led 2021

@klokanka31 jenže já těhotná být nechtěla a teď mám v sobě šílený chaos. Ale takový bordel v hlavě jsem nikdy neměla. Šla jsem k dr s tím, že jsem myslela, že mám zánět a místo toho mě poslali dom ať si udělám test po MS a teď jsem zmatená z toho. Říkala jsem si, že hlavně doufám, že v blízké době neotěhotnim, ale teď je mi to zároveň docela líto. A jsem z toho v šoku. Nevim jak si to v hlavě uspořádat.

klokanka31
4. led 2021

@cherie24 Aha, tak to mě mrzí... 😯 asi nemá cenu ptát se proč jsi mimi teď nechtěla...

cherie24
autor
4. led 2021

@klokanka31 mám 15ti měsíčního prcka, přišlo by mi to nefér vůči ní, že bych měla málo času na ni a měla jsem jiné plány teď na léto, ale teď jsem trošku přemýšlela a ve výsledku mě to docela mrzí. Chtěla jsem jít až po MS a to by dr. Nic neviděla a já nevědela, teď mě deptá, že to vím a že to tak dopadlo.

klokanka31
4. led 2021

@cherie24 Tak to tě chápu, mám 8 měsíční holčičku, a taky si nedovedu představit že bych měla mít v nejbližších letech další. Chci se jí plně věnovat a ne aby byla na druhé koleji. Ale kdyby mi selhala antikoncepce a potratila bych, taky by mě to bylo líto 😞

ellyem
4. led 2021

Já měla zpoždění, pak si udělala test, byl na něm lehký duch, na druhý den ráno byl duch menší a den na to jsem dostala MS, která byla strašně bolestivá a silná.

cherie24
autor
4. led 2021

@klokanka31 to zas my jsme přemýšleli, že se pak začnem snažit, abych si prodloužila mateřskou. Já jsem nejstarší a máme velké rozestupy s mými sourozenci a je to hrozně na prd, s bráchou trvalo x let než jsme si pak měli co říct a ségra je ode mě o 15 let a to už je úplně mimo mě. Takhle bych to taky nechtěla, teď by to bylo brzo, ale v hlavě mi to teď teda šrotuje dost a nejsem schopná si ty myšlenky uspořádat 🙈

keksik002
4. led 2021

@cherie24 pokud ti to pomuze, otehotnela jsem v lete, pres antikoncepci.. Ve chvíli kdy jsem zjistila že jsem tehotna, nevěděla jsem co mam delat, dite jsem nechtěla.. No, koncem 2 mesice jsem potratila, bylo mi hrozne s tim ze jsem to zavinila ja a ze je to vse moje vina.. Bylo mi to lito, bolelo to.. No, casem se to srovnalo, dítě stále nechci

holkaokomodra
4. led 2021

@cherie24 jako menstruace

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru