Špatně viditelný plod na prvním ultrazvuku

jezek1995
27. črc 2020

Ahoj holky. Jsem Eliska a je mi 25 let. Rada bych se zeptala, jestli jste taky nektera na prvni kontrole slysela od pana doktora, ze plod neni viditelny a ze musime ultrazvuk zopakovat za 14 dni pro potvrzeni tehotenstvi? Zl. Vacek tam byl. To rikal, ze je dobre, ze to neni mimodelozni....ale plod temer nevidel. Bylo to taky tak u nektere z Vas? Jestli ano, co potom nasledovalo na dalsi kontrole? Snad to bude priste uz viditelne, abych mohla byt v klidu a zacit se opravdu tesit 🙂
Dekuji Vsem!

tasimia
27. črc 2020

@jezek1995 plod může ještě povyrůst, takže za 14dni půjde líp vidět. Pokud si na úplném začátku těhotenství, tak je jasné, že tam nic nevykouka. Držím palce!

janety32
27. črc 2020

Tak snad se doktor vyjádřil, jestli je to k danému stáří těhotenství ok nebo ne? Každá máme první kontrolu jindy, takže spíš než tvůj věk je důležitý týden ve kterém jsi ;)

ovin
27. črc 2020

@jezek1995 Měla jsem to úplně stejně a na další kontrole bylo už i srdíčko. Přeji hodně štěstí.

vaseli16
27. črc 2020

Ano mela jsem to tak,za tÝden uz tam byla fazolka se srdickem 🙂

sudylichozrout
27. črc 2020

@jezek1995 Aboj, ano. Stalo se mi to u tretiho tehotenstvi. Dr. videl zloutkovy vacek a nic uvnitr. Hledal dlouho, dobre 15 minug a pak konecne nasel embryo i s bijicim srdickem. Rikal, ze je to obcas fakt detektivni prace. Takze neklesej na mysli 🙂

markru
Autor odpověď smazal
Zobraz
jezek1995
autor
27. črc 2020

@janety32 To jsem jaksi zapomnela napsat 🙈 Podle MS jsem zacatek 7tt , ale doktor rikal, ze budu tak 5tt nebo 6tt.
Ale jak rikam, bylo to hodne spatne viditelne. Jen se mi pan doktor nezdal uplne presvedceny, ze tam neco vidi. Dokonce mi i rekl, at jeste nejasam. Tak me to trosku znejistilo. I kdyz ten vacek tam videt byl, tak snad bude priste vsechno v poradku.

livianapuntik
29. črc 2020

@jezek1995 neboj bude vše v pořádku.Já když jsem před 7 lety čekala první mincí a byla asi 4+6,tak doktor viděl jen váček a říká,to by mohlo být těhotenství,napsal mi vitamíny Mamavit a za 2 týdny na kontrole už bylo vidět i srdíčko.držím palce👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru