Střevní chřipka v těhotenství, může uškodit miminku?

lolina16
6. kvě 2016

Ahoj, od včerejška zvracím každou hodinu, má to celá rodina, takže nejspíš střevní chřipka, nemůže to nějak uškodit malý? A co na zástavu?

marticcelli
6. kvě 2016

Ahoj, ja ji taky mela v 5. Nebo 6.tt, ted mam krasne dvojcatka 🙂 ale taky jsem mela strach..
Pij horky caj, dej si piskoty nebo suchy rohlik, zivocisne uhli, hodne pij i vodu, nesmi se endiaron!! Drzim pesti,at to rychle prejde

bajana
6. kvě 2016

@lolina16 myslim, ze takemu velkemu uz nie, vsetko dolezite je uz vyvinute....ja som toto mala v cca 8tt a o dva tyzdne mi zistili MA...dovod sa samozrejem nevie, ale mozno to bol aj tento virus...
Obavam sa, ze nejake lieky jednak nemozes a jednak ti ani velmi nepomozu, proste to musi prejst same. Hlavne vela pi a oddychuj.

legionella
6. kvě 2016

na zvraceni se da uzit Torecan, jen nevim jestli je na predpis ci nikoli. Na prujem smectu. Prckovi to neublizi, jen pozor at ti to nerozdrazdi bricho - tvrdnuti...

lolina16
autor
6. kvě 2016

@legionella břicho mi tvrdne normálně, mám krátký del. čípek, už jsem kvůli tomu ležela v nem.

legionella
6. kvě 2016

@lolina16 vim o te diskuzi, proto te upozornuji, aby sis to vic hlidala...

alkuska
6. kvě 2016

@lolina16 Měla jsem něco podobného v 30tt, otravu z jídla, myslela jsem že snad z toho porodím jak mi bylo zle. Křeče v břiše, zvracení celou noc, mimčo se tam mydlilo jak mě chytaly neskutečné bolesti do celého břicha, naprosté peklo. Dávala jsem se dohromady dva dny, ale přežili jsme. Pomáhala mi (když už jsem to udržela) slazená coca-cola po lžičkách, později suchý rohlík. Necítila jsem se tak vyčerpaně a dehydratovaně. Ale ten začátek byl fakt strašný. Přeju brzké uzdravení, je to humus 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru