Bezkofeinová káva Ebenica Mammie

Ebenica Mammie je káva bez kofeinu pro těhotné a kojící maminky, s vynikající chutí, naprosto bezpečná pro maminku i její miminko a navíc plná zdraví prospěšných látek. Káva, kterou si můžete dopřát v každém období života klidně i několikrát za den. Bez kompromisů v chuti a bez obav z nežádoucích účinků kofeinu.

Káva se 100 % chutí

Ebenica Mammie je vynikající 100 % brazilská arabica s plnou chutí čokolády, oříšků a karamelu, ideální pro přípravu espressa či cappuccina. Byla vytvořena ve slovenské pražírně EBENICA COFFEE, která má na kontě více než desítku mezinárodních ocenění za výjimečnou chuť jejích káv. Káva Mammie vznikla na základě chuťových preferencí žen tak, aby přinášela stejně skvělý chuťový zážitek jako kvalitní kofeinová káva. Ochutnejte ji a posuďte sami.

Čistá a bezpečná

Věděli jste, že většina běžně prodávaných bezkofeinových káv je kofeinu zbavena pomocí chemie? Ebenica Mammie je jiná. Zrna použitá k její výrobě byla kofeinu zbavena pouze pomocí vody. Švýcarskou vodní metodou. Díky tomu je naprosto bezpečná i během těhotenství. Zároveň si zachovává vysoký podíl hořčíku, draslíku, fosforu, vitamínů a důležitých antioxidantů. V každém šálku tak přináší nejen skvělou chuť ale i přírodou namíchaný koktejl zdraví prospěšných látek.

Bezkofeinová káva EBENICA MAMMIE

7 důvodů, proč je káva Ebenica Mammie výjimečná

1. Byla vytvořena na základě chuťových preferencí budoucích maminek.
  2. Má lahodnou čokoládovou chuť bez kyselosti.
  3. Je skvělá pro přípravu espressa a fantastická s mlékem. v cappuccinu.
  4. Je to 100% brazilská arabica v tzv. specialty coffee kvalitě (výběrová káva).
  5. Při její výrobě se nepoužívá žádná chemie, nepřidávají se žádná aditiva ani příchutě.
  6. Kofeinu je zbavena pomocí vody, tzv. Švýcarskou vodní metodou.
  7. Obsahuje extra vysoký podíl zdraví prospěšných látek – vitamínů, minerálů a antioxidantů.
Kde koupím bezkofeinovou kávu Ebenica Mammie?

Hodnocení a zkušenosti s bezkofeinovou kávou Ebenica Mammie

Máš zkušenost s bezkofeinovou kávou Ebenica Mammie?

Velmi pozitivní překvapení

Kávu Mammie jsem si objednala švagrové jako dárek – hledala jsem kávu, která není chemicky upravená a není kyselá. Káva nás obě velmi pozitivně překvapila, chuť je opravdu příjemná, stejně tak i vůně. Já osobně bych nepoznala, že je to káva bez kofeinu. Popravdě řečeno, koupila jsem si ji následně i pro sebe, i když nejsem těhotná :-) a určitě zkusím i další jejich kávy.
  • příjemná chuť
  • pěkná vůně
  • není kyselá
  • není chemicky upravena
  • čerstvé pražení je opravdu cítit
  • lze koupit pouze online
janysevka  11. dub 2023

Káva pro maminky

Během těhotenství jsem si občas dopřávala klasickou kofeinovou kávu, ale po porodu během kojení jsem raději přešla na bezkofeinovou kávu. Nejdříve jsem zkoušela alternativu kávy v podobě nápoje z čekankového kořene, ale ten klasickou kávu prostě nenahradí. Dostala jsem tedy možnost otestovat kávu Ebenica Mammie a byla to hned trefa doslova do černého.

Nemám ráda kyselé a hořké kávy, raději si dávám kávy se sladší chutí a ráda si do kávy přidávám i mléko. Ebenica mi sedla na první doušek svým čokoládovým nádechem a plnou chutí, která je k nerozeznání od klasické kofeinové kávy. Dávala jsem ochutnat i příteli a ani ten rozdíl nepoznal. Ebenica má výraznou chuť a i když si do této kávy dám mléko, její chuť zůstane výrazná a je stále cítit.

Cena je sice vyšší, ale kdo si potrpí na dobrou kávu, určitě stojí za to!
  • bezkofeinová káva pro těhotné i kojící
  • nebyly použity žádné chemikálie při její výrobě
  • voní i chutná jako klasická káva
  • plná nasládlá čokoládová chuť
  • vyšší cena
tratatundra  8. dub 2023

Kafe na chuť

Kávu mám ráda zejména pro její chuť, kdybych si ale udělala ristretto pokaždé, kdy mám na něj chuť, už bych zřejmě nikdy neusnula. 😬 A to je chvíle pro bezkofeínovou kávu Ebenica Mammie… Rozdíl mepatrný, chuť lahodná bez kyselosti. Za mně fakt mňamka!
  • K nerozeznání od běžné kofeínové kávy.
  • Chutná.
  • Nasládlá bez kyselosti.
konik_testuje  21. bře 2023

K nerozeznání od klasické kvalitní kofeinové kávy

Mnohé ženy se během těhotenství setkají se změnami chutí a preferencí ve stravě. Jedním z prvních příznaků těhotenství byla u mě ztráta chuti na kávu. Jen tak, ze dne na den. Můj milovaný nápoj, bez kterého jsem ještě před nedávnem nedokázala začít den nebo dát pomyslnou tečku za dobrým obědem, mi najednou vůbec nechyběl. Ba co víc, ani mi nechutnal. Po potvrzení, že pod srdcem nosím malého človíčka jsem se i těšila, že se svou malou závislostí nebudu muset bojovat a kávu si proti vůli odepírat. Moje radost však netrvala dlouho. Těhotenské chutě jsou proměnlivější než dubnové počasí. Po odeznění nevolností v prvním trimestru jsem se nedokázala kávy nabažit.

Bylo mi jasné, že budu muset najít alternativu ke kofeinové kávě, protože ten proniká k dítěti přes placentu a to není to, co bych chtěla. Nebyla to jednoduchá cesta. Protože mám ráda kvalitní kávu. Bezkofeinové kávy ze supermarketu byly slabé, nevýrazné, jako by bez chuti. Ebenica Mammie si mě získala na první doušek. Její chuť byla výrazná, nasládlá, jemně čokoládová, krémová, ale ne kyselá. Přesně podle mého gusta. Troufám si říct, že k nerozeznání od klasické kvalitní kofeinové kávy. Výborně chutná jako espresso nebo s napěněným mlékem jako cappuccino. Abychom si to doma zjednodušili, na bezkofeinovou kávu přešel i manžel, kterému tato „těhulkovská“ káva také chutná. Ebenica Mammie můžeme vřele doporučit.
  • bezpečná pro maminku i miminko, i během těhotenství
  • vynikající chuť
  • výběrová kvalita
  • 100% brazilská arabica
  • bez chemie, aditiv, příchutí
  • vysoký podíl hořčíku, draslíku, fosforu, vitamínů a důležitých antioxidantů
  • tři velikosti balení
  • vyšší cena
miroslava411  20. bře 2023

Chuť jako při kofeinové kavě

Stejně jako každý milovník kávy, nejradši mám espresso, které si připravuju v pákovém kávovaru. Při espressu je pro mě chuť nejlépe porovnatelná. Touto kávičkou jsem byla velice mile překvapena. Chuť je lahodná a zároveň narozdíl od jiných bezkofeinových káv není "vodová". Opravdu je cítit plná chuť kávy, kterou si můžu vychutnat kdykoli během dne :). Jelikož se nejedná o příliš acidní kávu, úplně ulahodila moje chuťové pohárky :).
  • Plná chuť kávy
  • Vhodná pro přípravu všech druhů káv
  • Různé balení