Forest Dust - Levandulový krém na ruce Moi Forest

1 zkušenost

Krém na ruce s obsahem lesního prachu a s vůní levandule využívá sílu finského lesního mikrobiomu a výživných olejů z plodin rostoucích ve finských lesích. Pokožku rukou napravuje a ochraňuje tak, aby byly ruce krásné a pokožka zdravá i navzdory zátěži , které naše ruce každý den vystavujeme. Výzkumy finských univerzit prokázaly pozitivní působení lesního prachu na celkovou imunitu organismu.

Forest Dust - Levandulový krém na ruce Moi Forest

Časté mytí, používání desinfekce nebo například práce v prašném prostředí pokožku rukou poškozují. Krém Moi Forest harmonizuje mikrobiom pokožky, posiluje ji a ochraňuje. Účinně ošetří a opečuje i velmi suchá místa pokožky rukou - i nohou. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Příznivě působí také na pigmentové skvrny. Má příjemnou levandulovou vůni. Pro pozitivní vliv na imunitní systém se doporučuje použití alespoň třikrát denně.

ÚČINNÉ LÁTKY:

Krém obsahuje přísady jako pečující brusinkový a ovesný olej, vyživující bambucké máslo, zvlhčující březovou mízu a extrakt prachu z finského lesa 'Reconnecting Nature', který posiluje mikrobiom.

DALŠÍ INFORMACE:

• certifikovaná organická kosmetika,
  • výrobce Moi Forest, vyrobeno ve Finsku,
  • veganský produkt, netestovaný na zvířatech, uhlíkově neutrální.

Produkty péče o pokožku vyvinuté firmou Moi Forest vám nabídnou kontakt s přírodou ve dnech, kdy se do lesa nedostanete. Moi Forest představuje zcela nový přístup k péči o pokožku celého těla. Produkty obsahují přírodní mikrobiální ekosystém, který se vyskytuje pouze v čisté lesní půdě. Vědeckým přístupem byly tyto zdraví utužující přísady přidány do produktů péče o pokožku, které jsou vhodné pro celou rodinu.

E-shop marjalla.cz je výhradním autorizovaným dovozcem a distributorem této značky pro Českou republiku.

Kde koupím Forest Dust - Levandulový krém na ruce Moi Forest?

Hodnocení a zkušenosti s Forest Dust - Levandulovým krémem na ruce Moi Forest

Máš zkušenost s Forest Dust - Levandulovým krémem na ruce Moi Forest?

Péče s vůní levandulí

Po dlouhých měsících pandemie jsme si někteří zvykli daleko víc si mýt ruce, používat dezinfekci a tím vším naše ruce trpí. Pokožka je namáhaná a paradoxne její imunita je nabouraná právě přílišnou péčí o naše zdraví. Lesní prach pomáhá budovať mikrobiom pokožky a posilovat její imunitu. Krém na ruce je vhodný pro všechny věkové kategorie a vůně levandule má uklidňující účinky. Je navíc vhodný i k použití na nohy. Tip naší redakce: Namažte si ním nohy na noc, navlečte kvalitní bavlněné ponožky a ráno se už jen těšte s jemných nohou, po jakých jste toužili. Brusinkový a ovesný olej, bambucké máslo a březová míza jsou pro péči o suchou pokožku skvělou kombinací a my jim dáváme palec nahoru.
  • K pravidelné péči o ruce.
  • S vůní levandule.
  • Dobře roztíratelný.
  • Rychle se vstřebává.
  • Pečuje i o velmi suchou pokožku nohou.