Osmany Laffita edition panenky

4 zkušenosti

Panenky modelky, kterým navrhnul šaty Osmany Laffita, s limitovanou a exkluzivní licencí.

Romanticky založená Laura s láskou k hudbě, Naomi s citem pro design a estetiku, Emily nacházející potěšení v cestování a poznávání různých krajin a kultur a praktická Jasmine, kterou baví příprava společenských akcí a různých překvapení pro své tři kamarádky. Limitovaná a exkluzivní licence.

Osmany Laffita edition panenky

Panenky na trh exkluzivně přináší Mikro Trading, který je jedním z největších dovozců a prodejců hraček v České republice. Působíme také v zemích EU. Dodáváme zboží, které splňuje ta nejpřísnější kritéria na bezpečnost a kvalitu. Jsme držiteli celé řady exkluzivních licencí. Jsme na trhu už skoro 30 let.

Hodnocení a zkušenosti s Osmany Laffita edition panenkami

Máš zkušenost s Osmany Laffita edition panenkami?
78marcela  9. zář 2022

Organizátorka Jasmine

Jasmine je prezentována jako skvělá organizátorka, která ráda pořádá večírky pro své tři kamarádky. Je oblečena v krásném overalu, který se pohodlně svléká i obléká.
Překvapila mě ohebnost kloubů nejen v lokti, ale i v zápěstí. Nohy v kolenou bohužel ohebné nejsou, což nás trošku zklamalo.
Jinak je ale moc krásně propracovaná, má hezký obličej a dcera ji hned zařadila mezi své oblíbené kamarádky.
  • Pěkný obličej
  • Reálně vypadající řasy
  • Oblečení, které se snadno obléká i svléká
  • Ohebnost kloubů horních končetin
  • Neohebnost kolenních kloubů
  • Chyběla mi výbava, která panenku specifikuje. V případě organizátorky Jasmine např. telefon, notebook, diář a pod.
1 člověk považuje za užitečné
konik_testuje  7. zář 2022

Dokonalé šaty, decentní make-up a perfektní ohebnost končetin

Panenky s limitovanou a exkluzivní licencí, kterým navrhl šaty Osmany Laffita, jsou všechny na první pohled skvostné. My jsme otestovali Jasmine, která se u nás doma velmi rychle zabydlela.

Overal Jasmine se jednoduše obléká a svléká. Panenka je vyrobena ze dvou druhů materiálu. Trup je z tvrdého, pevného plastu a končetiny z ohebného, ​​jakoby pogumovaného materiálu. Končetiny se velmi dobře ohýbají. A tak si dokáže panenka sednout, dokáže v rukou udržet předměty, nebo stát elegantně s přeloženou nohou. Pravá modelka.

Decentní make-up, husté vlasy jen doplňují krásné řasy, které nejsou u panenek tohoto typu běžné. Většinou je mají jen nakreslené. Panenka díky nim působí realisticky.

Velikostí je stejná jako mají její kámošky jiné značky, takže si mezi sebou klidně mohou půjčovat outfity.
(5 fotek)
  • šaty od návrháře
1 člověk považuje za užitečné
anetka1701  6. zář 2022

Emily je prima

Krásná, jednoduchá a milá panenka. Má ohybné klouby a vlásky se dobře češou. Oblečení je kvalitní, nepáře se a panence perfektně sedí. Myslím že to je skvělý dárek pro malou princeznu.
  • Ohebné klouby
  • Krásný obličejík
  • Kvalitní provedení
  • Zajímavé šaty
  • Nejsou u ní žádné doplňky
deniskaka  5. zář 2022

Naomi

Máme zkušenost s Naomi a určitě její koupi doporučujeme. Panenka má jak přirozený tvar těla, tak obličej pěkné štíhlé ženy (není to žádná přehnaně štíhlá barbie s výrazným neobvyklým make upem) a velice snadno se díky pohyblivým kloubům obléká, Vážně doporučujeme!
  • Velikost
  • Přirozenost (tvar, obličej, barva vlasû)
  • Nadčasovost oblečení a možnost ho ušít třeba dětem
  • Snadné oblékáni díky pohyblivým kloubum
  • Jen jedno oblečení