Pro děti

S příchodem dítěte se náš nákupní seznam rozšiřuje o produkty a zboží, s nimiž dosud nemáme velké zkušenosti. Nechte si proto poradit od maminek a přečtěte si jejich recenze a postřehy k produktům, které jsou neodmyslitelnými pomocníky při dobrodružství zvaném rodičovství. V tomhle dětském světě najdete kompletní výbavu pro vaše ratolesti každého věku. Pro ještě lepší orientaci jsme produkty rozdělili do menších podkategorií. Produkt, který právě potřebujete, tak vyhledáte jednoduše a efektivně.

Hodnocení a zkušenosti s produkty pro děti

Máš zkušenost s produkty pro děti?

b91  Včera v 16:22 Ověřená recenze

Spokojené miminko i ten, kdo maže 😬.

Krásně voní, opět testováno na předčasně narozené princezně i větších raubířích. Pokožka krásně mastná, promazaná.

b91  Včera v 16:17 Ověřená recenze

I pro nedonošené, nejkřehčí miminko.

Neteřinka se narodila 35+0, i takto nedonošenému miminku sedla emulze perfektně. Jemná vůně za mě na jedničku.

Kojenecké BIO mléko CAPREA 2 a 3 (800 g)

evussia  6. kvě 2024 Ověřená recenze

Kozí kojenecké mléko CAPREA 3

Synovi již byly dva roky, cca od půl roku má potvrzenou ABKM - tedy kravské mléko vůbec nemůže v žádné podobě. Kozí a ovčí produkty mu naštěstí nevadí. 🙂

S mlékem Caprea jsme velmi spokojení. Výborná kvalita, super složení včetně plno vitamínů, které by syn jinak neměl z rostlinné stravy.

Vzhledem k tomu, že syn v podstatě nezná chuť kravského mléka, tak mu kozí nevadí, řekla bych že ta chuť je srovnatelná a velmi mě to překvapilo.

Ráda doporučuji! 🙂

Tělo krásně hydratované

Mléko jsem používala na synovy suché místa na nožičkách. Mám pocit, že po komplexním a pravidelném užívání kosmetiky Bella Baby Happy Sensitive se suchá místa minimalizivaly. Mléko voní po skořici, dobře se roztírá, i když je řidší. Vyhovuje mi pumpička a přiměřená velikost balení.

Pěna ke koupání patří

To je zábavy! Pěna do koupele dělá opravdu veliké množství pěny. Z pěnové koupele se najednou ozývá tolik smíchu, i od starších dětí. Oceňuji velké balení, které jen tak nedojde.

Bez krému ani ránu

Krém na prdelku je teď naše must have, hlavně v horkých dnech. Synovi krém sedí, pokožka je zklidněná. Po pravidelném mazání opruzeniny mizí. Krém synovi sedí.

Tělo i vlásky umyté

Miluji multifunkční produkty a tím Mycí gel na vlasy a tělo je. Díky praktické pumpučce se gel jednoduše dávkuje. Opět je bez parfemace, pokožka je po umytí vláčná a výživná. Oceňuji velikost balení. Krásné obrázky na produktech baví děti. Vlásky po umytí se dobře rozčesávají

Suchá kůže je pryč

Emulzi do koupele velice oceňuji. Díky pravidelnému přidávání emulze do vody zmizely synovi suché plochy kůže na nožičkách. Emulze opravdu pokožku zklidňuje a navodí příjemný pocit relaxace. Oceňuji, že je bez parfemace. Balení je dostatečně veliké.

Mini bubliny

U tohoto produktu se těším, že ho použiju až syn bude větší a pěnu si bude více užívat. 😊 zatím ho budeme užívat asi jen my 😀
Je bez parfemace a jelikož jsme ji dávali maličko, udělala nám pěny jen trošku.

Krém na prcku

Tato značka má krásné balení všech produktů a u tohoto krémíku tomu není jinak. Krém je bez parfemace a hodně hutný, proto jde možná trošku hůře vymáčknout z tuby. Ale není to nic co by mi nějak moc vadilo. Nezaznamenala jsem žádné výhody a nevýhody. Prostě krém na zadeček. Je dobrý.

Tělové mléko

Miluju to balení. Je prakticky malé, takže při pumpování jednou rukou se nepřevrací. Velmi příjemně voní a překvapilo mě jak rychle se vstřebává. Pokožka je po něm příjemně jemná. Používám i na sebe 😀
Ale synovi se po používání vrátil zpět ekzem, takže bych používala spíše na větší děti.

Mycí gel

Používám na vlásky syna a je úžasný. Je bez parfemace a balení je dostatečně velké. Výhodou je pumpička na dávkování. Také balení je roztomile povedené a to ne podle mě hodně důležité 😊 lidé nakupují i podle obalu.

Emulze

Emulze je bez parfemace a syn po ní nemá mastné vlásky 😊 Škoda jen, že nemá vršek, který by sloužil jako odměrka. Uvítala bych verši balení. Ale vzhled nádoby vypadá roztomilé a miluju to 😊

amsetka  5. kvě 2024 Ověřená recenze

Emulze do koupele 🤩

Upřímně, od tohoto produktu jsem téměř nic nečekala a v obchodě bych ji asi normálně přešla. O to víc jsem byla překvapená efektem na citlivou pokožku. Odhadem jsem něco málo nalila do vaničky, na pohled bylo patrné, že voda je mastnější. Okoupala ditko, vytáhla z vaničky, osušila a byla překvapená hebkostí pokožky. Ten večer jsme ani nemazali tělíčko a druhý den to nemělo na její kůži žádný nežádoucí efekt. Po vylití vody a vypláchnutí vaničky mastnota v ní nezůstala. Za mě naprosto super věcička, i když mi u ni chybí pumpička.

amsetka  5. kvě 2024 Ověřená recenze

Mycí gel pro citlivou pokožku

Mycí gel jsem si velmi oblíbila z toho důvodu, že dvěma pumpičkami jsem umyla tělíčko i vlásky. Gel hezky pění a zanechává tělo vláčné, vlásky jsou hydratované a dobře se rozčesávaly. Opět, jako celou řadu, musím vychválit obsah složení, které nezatěžuje citlivou pokožku se sklonem k atopii.

Krém na opruzeniny

S krémem na opruzeniny jsme se moc nezžili, bohužel nás absolutně nenadchnul.

Špatně se vymačkával, nešel dobře roztírat, ostré hrany na balení- syn je zvyklý si při převalování krémík prohlížet- tady velké nebezpečí a risk.
Na opruzeniny které miminku vznikly nezabral.
Balení je ale na oko hezké.
Jako něco, když Vám akutně dojde Váš oblíbený krém na který je miminko zvyklé dobrý, jinak na ,,každopřebalování “ za nás rozhodně ne. Možná do přebalovací tašky ano…

Tělové mléko Bella Happy Sensitive

Toto mléko, musím já i moje celá rodina BOHUŽEL hodnotit jako jediný z produktů z celého testování jako naprostý propadák. Největší mínus je za nás divný skoro až zápach, který připomíná něco jako připálenou skořici- člověk nedokáže nepříjemnou ,,vůni” popsat , ani identifikovat. Další mínus je zvláštní roztíratelnost, úplně nešlo moc roztírat, od konkurencí jsme zvyklý na jinou strukturu. Ještě pár hodin po mazání mléka jsem nepříjmený zápach cítila z rukou, z miminka, z lůžkovin, prostě ze všeho. Také tvar lahvičky nás neoslovil- méně podstatné. Tohle nebyl dobrý krok. Ale pro někoho možná ano? 100 lidí 100 chutí, ale pro nás produkt -ne.

Mycí gel Baby Happy Sensitive TOP společník na koupání

Mycí gel řadíme a CELÁ RODINA DOPORUČUJEME na každodenní koupání.
Nedráždí oči, je heboučký, jedna dávka stačí na celé tělo! Jako bonus na vlasy i tělo, krásně pění, pokožka je heboulinká, parfemace je nepatrná , ale vkusná a nepřehnaná. Praktická pumpička je ekonomická a velké balení opravdu vydrží, tohle je ,,vončo”. Naprostá spokojenost. Bez barviv, vegan! Co víc chcete než tohohle společníka každý den pro Vaše dítě a klidně i pro Vás!
Chválíme a děkujeme!

Kůže hebká jako samet…

Obrovské překvapení do našeho koupacího rituálu přinesla emulze do koupele. Ještě dokonalé velké balení. Pro našeho testéra bylo velkým překvapením kouzlo, kdy se z průhledné vody stala ,,mléčná” každý den se těšíc do vany dožadoval lahvičky a pi napouštění vany ukazoval a tleskal ručičkami. Nejen jeho ručičky byly po koupele pokryty mastných filmem, po vysušení přišla naprostá hebkost a mimi ještě hebčí než obvykle! Emulzi si oblíbil i testér číslo 2. 9let starý syn, který jako bonus po vypuštění vany v mastném filmu na vaně klouzal. Což narozdíl od něj beru jako jediné mínus- mastná vana, hračky, teploměr do vany no prostě vše co přišlo do styku s vodou.
Také trochu mínus že není pořešené dávkování.
Musím podotknout, že emulzi zařadíme i nadále do našeho koupání, ale kvůli mastnému filmu, ne již každý den. I přes jedno mínus, dáváme stejně 5 * z 5!

Bublinky kam se podíváš

Pěna sem, pěna tam, všude kam se podívám!!
Naprosto úžasné velké!! množství pěny při pár kapkách. Super velké balení s líbivý zviratkem na etiketě. Složení a vegan. Pěnu ocenily oba testeri. Jedine co beru jako minus je neuvedene davkovani a to, ze pena prilis nevydrzi. Pena je jinak jemnoucka a bez parfemace!