Pleny Moony NATURAL

3 zkušenosti

Prémiové pleny Moony NATURAL jsou zástupcem nejvyšší řady z produktů Moony Air Fit.

Vnitřní povrch plenky Moony NATURAL, který přichází do kontaktu s pokožkou, obsahuje organickou bavlnu, která je na dotek exkluzivně hebká a jemná. Obsahuje také rostlinné oleje (olivový, jojobový a ryžový) s hydratačními a protizánětlivými účinky . Materiály jsou tenké a 100% prodyšné, neobsahují ropné produkty, parfemaci, latex, syntetická barviva a jsou hypoalergenní. Mimořádně rychlá absorbce zapezpečí novorozenci ochranu pokožky, ideální PH a pohodlí. Moony Natural jsou skvělou a bezpečnou volbou pro vaše miminko.

Materiál, ze kterého jsou Moony vyrobeny je měkký a flexibilní a dokonale se přizpůsobí tvaru dětského tělíčka tak, aby zajistil dokonalou ochranu před přetečením a zároveň nebyl příliš těsný.

Ihned po narození dítěte je přirozené, že jeho paže a nohy jsou zformovány do tvaru jako v břiše matky během těhotenství. Z tohoto důvodu je tělíčko zaoblené do tvaru “C”. Tato pozice se růstem postupně začíná měnit až po vzpřímení během fáze, kdy začíná dítě chodit. Plenky Moony Air Fit jsou navrženy tak, aby trojrozměrně obepínaly tělíčko dítěte tak, aby zabránily úniku tekutin i v případě pohybu.

Vlastnosti

• 12 hodin absorbce,
  • plenky netahají a přizpůsobují se anatomii děťátka,
  • velmi vhodné pro děti s citlivou pokožkou,
  • neparfémované a hypoalergenní, bez optického bělidla, chlóru, formaldehydu, ftalátu, synteckých vůní nebo toxinů,
  • snížují tlak plenky na tělíčko dítěte o 50%¹,
  • „Fit moment“ – trojrozměrné přizpůsobení pleny tvaru dítěte, strečový lis v oblasti stehen, rozkroku a v části absorbéru tekutiny,
  • indikátor vlhkosti (pásek), i díky němu zjistíte, zda je plenu třeba vyměnit,
  • lepící pásek pleny – díky němu lze plenu více-násobně zapnout,
  • výrobek je certifikován a splňuje přísná kritéria z pohledu neškodnosti k pokožce dítěte¹.

Varainty plenek Moony NATURAL:

Kde koupím plenky Moony Air Fit?

¹ Výsledky na základě testování výrobku typu „S“ v obou produktech značky Unicharm Corp. a průměrného výrobku na asijském trhu.

#test_moony

Hodnocení a zkušenosti s plenami Moony NATURAL

Máš zkušenost s plenami Moony NATURAL?
nikaorev  19. lis 2023 Ověřená recenze

Opravdu jemné, ale extra zázrak se nekonal.

Pleny Moony NATURAL jsou opravdu jemné jako bavlnka 🙂. Je vidět, že se výrobce opravdu snažil, aby byly co nejpříjemnější. Plena vydržela celou noc. Bohužel pokud se dcera pokadila a byla to větší "nálož", přeteklo to ven. Přišlo mi, jak kdyby se to nestihlo absorbovat. Co se týče velikosti, přijde mi, jak kdyby to bylo vyráběno spíše pro budoucího zápasníka sumo 🤭 a pro moji dceru byly zbytečně větší, ač váží 5,5 kg a měla velikost S (4-8 kg). Na co jsem se těšila bylo to, jak se poperou s opruzeninami a bohužel, dcera se po nich oprudila, i když normálně na to netrpí. Celkově si myslím, že levnější pleny udělají stejnou, možná lepší službu.
  • Jemnost
  • Nejsou cítit chemií
  • Výdrž přes noc
  • Nízká spotřeba plen
  • Velikost
  • Výskyt opruzenin
baja1122  13. lis 2023 Ověřená recenze

Skvělé plenky s velkým P!

Jsem z nich nadšená. Syn má ekzém, ne vše mu sedí. Z těchto plenek se nikdy neoprudil. Za mě je kalhotková verze lepší, pro větší děti je pro mě praktičtější, ale tyto plenky se u nás určitě neztratí. Ani jednou neprotekly, materiál je skvostný, dobře sedí (ve smyslu, že nikde nedostávají nebo podobně), prostě... Jsem nadšená. U nás určitě Moony zůstanou.
  • Neprotekly
  • Kvalitní materiál
  • Antialergické pro děti s ekzémem apod.
  • Skvělé sedí
  • Vydrží dlouho (i přes noc)
teenyel  13. lis 2023 Ověřená recenze

Velice jemné pleny

Pleny jsou na dotek opravdu úžasně hladké a skvěle absorbují jako jejich o trochu levnější alternativa. Náš malý není náchylný na opruzeniny, proto nám do budoucna budou stačit obyčejnější Air Fit, ale rozhodně jsou velice kvalitní. Stokrát lepší, než cokoliv, co jsme doposud vyzkoušeli a že toho nebylo málo. Pokud má někdo citlivější dítě, věřila bych, že by mohly tyto vyhovovat. My u značky Moony rozhodně zůstáváme 🙂, jen je třeba počítat s tím, že plenky jsou trochu větší, malý měl v době, kdy jsme začali testovat, 4,5 kg a byla to podle mne tak dolní hranice (vel. S je uváděna od 4 kg). Zkoušela jsem testovat stejně, jako u Air Fit, i s obarvenou vodou a taktéž 100ml velice rychle plena zcela absorbovala a byla uvnitř suchá oproti jiným značkám.
(6 fotek)
  • Velice příjemný materiál, pleny jsou ultrahladké
  • Skvělá a rychlá absorbce
  • Nezpůsobuje otlaky
  • Nižší spotřeba
  • Stejně jako Air Fit jsou rozměrově větší, uvedeno je od 4 kg, reálně bych řekla, že 4,5kg je u velikosti S spodní hranice