Je možné, že sa bábo v brušku vyprázdnilo?

21. mar 2020

Prenášam bábätko a dnes som už druhykrát počula zvuk, ktorý vychádzal z bruška ako keď človeka preháňa a išlo to z tej strany, kde má bábätko uložený zadoček. Najbližšie mám prísť do nemocnice v pondelok a bojím sa,aby som dovtedy nemala zelenú plodovú vodu. Možno je to hlúpa otázka, ale neviem, čo by to mohlo byť. Ďakujem za odpovede.

c_est_la_vie
21. mar 2020

Dietatko sa neustale vyprazdnuje do maternice, avsak vzhladom na to, ze prehlta len plodovu vodu je to tiez neskodna voda.
Pochybujem ale, ze si pocula “kakanie”, skor sa ti uz vplyvom maternice poposuvali creva kde mohli a pocujes ich aj na netypickych miestach.

autor
21. mar 2020

@c_est_la_vie Ďakujem za odpoveď. Ukľudnila si ma. 🙏🏻

simsalabim
21. mar 2020

Ja som prenasala vyse tyzdna, ziadne zvuky som nepocula a napriek tomu sa dcera vykakala do plodovej vody. Pri porode bola uplne zelena. Po porode dcera pichali par dni antibiotika kvoli tomu, ale inak bola uplne v pohode. Vraj sa to stava. Babatko bezne cika do plodovej vody, ale vyprazdnenie criev sa stava len zriedka ku koncu tehu.

deti95060810
21. mar 2020

susedka mala zelenú vodu...prenášala poriadne dlho. nie som si istá ale myslím že mi hovorila že 3 týždne...Voda bola zelená a silno zapáchala...ale aj napriek tomu je dieťa v poriadku - je to dcérin spolužiak takže viem presne ako sa učí...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre