Poradíte mená pre trojičky?

klaricka8
24. feb 2019

Ahojte moja kamarátka čaká trojičky a chcela by poradiť ohľadom mien.Sú to dievčatá

pribinak
24. feb 2019

Paťa, Maťa, Kaťa ;)

Alebo modernejšie Ela, Nela, Hela

vektricka16
24. feb 2019

@klaricka8 Hanka Janka Danka 🙂
A inak kamaratke gratulujem 😘

hettinka
24. feb 2019

Božena, Blažena a Ružena 😀

bellovag
24. feb 2019

Gréta, Klára, Anna

sandrika1986
24. feb 2019

Nicol,Sandra,Vivien..Karin,Sarah, Elissa, Klaudia,Karolina,Adriana...Laura, Barbara,Miriam.

pribinak
24. feb 2019

@hettinka dobreeee ;)

hettinka
24. feb 2019

@pribinak no má to históriu... raz v strede prednášky na VŠ sa ku mne naklonil spolužiak a z ničoho nič povedal, že keby raz mal trojičky, tak by sa volali Ružena, Božena a Blažena. Neviem, čo ho to napadlo... Nevydržala som, výbuch smiechu a obidvoch nás vyhodili z prednášky :- D ale sranda to bola, no.

Inak, v dnešnom zháňaní sa po originálnych menách by s týmto bola isto originálna, na 99% by v škôlke ani v škole nikto také meno nemal. Ja by som trojičkám (ani dvojičkám) nevyberala podobne znejúce mená, práve naopak.

korunka1
24. feb 2019

@hettinka asi rád pozeral Slunce,seno a .... 😂🤣

bluka2
24. feb 2019

@hettinka vďaka, strašne sa smejem 😁

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikca101
24. feb 2019

@klaricka8 Eliška, Olívia a Alina a skrátene - Eli, Oli a Ali

enusamt
24. feb 2019

Gabriela, Olivia, Sandra

mijunik
24. feb 2019

@klaricka8 Agáta, Jazmína (Jasmina), Bernadetta. Toto mi napadlo spontánne, tieto mená rozhodne nepatria medzi MOJICH favoritov, ale možno kamarátku nejako oslovia... 🙂 Alebo z mien Veronika, Helena, Margita, Mária, Ružena, Rozália, Alžbeta... Či Adriána, Martina, Jana. 🙂

sandrika1986
24. feb 2019

Livia,Natalia,Veronika..Dominika,Izabela,Liana

lusinda1989
24. feb 2019

Lili Rose Jasmina

kondaska1
24. feb 2019

@klaricka8 Michaela, Kristina, Sara 🤗

gabika0825
25. feb 2019

Nicoll/Nicolle, Lea, Barbara, alebo niečo podobné, mne sa tieto páčia, nie su také otrepané. No ale každý má iný vkus

kiwi3
25. feb 2019

keby to boli chlapci, tak huj duj a luj

dominika087
25. feb 2019

Každý má iný vkus, nech sa poradí s príbuznými a hlavne s manželom. 🙂 ...Jedno môže vybrať ona, jedno on a jedno nejak spoločne 🙂 mne osobne sa páčia aj mená, ktoré nie sú až tak "opoužívané"...My máme dievčatko a volá sa Margaréta ❤ zatiaľ ju voláme Margarétka a ak na ňu zavolám, aby sa otočila, tak Margareti, no a aj ako bola krstená, teda Margaréta - preto som/sme vybrali meno, ktoré sa nám páči v každej podobe a iné by som ani nedala (roky som ho mala vybraté) 🙂 ......iba tak, pre inšpiráciu : Margaréta, Aneta, Gréta, Agáta, Violeta, Dorota...alebo také, ak nechce, aby zneli podobne: Dominika, Marína, Ester 🙂

baby_wanted
25. feb 2019

@dominika087 dobry vkus na mena 🙂

teressa30
25. feb 2019

mne sa páči Klára, Amália a Laura

mamcotka
2. mar 2019

@klaricka8 Sofia,Laura, Nina

lienockamalicka
2. mar 2019

My mame dievcata - trojicky 🙂 Mena sme vyberali podla kvetov. Mame Jasminu, Margaretu a Daliu. V hre bola este Kamila, Violet, Lily, Rose, Daisy, Iris. Nakolko je manzel ale cudzinec a zijeme na striedacku v oboch krajinach, vyberali sme take mena, aby sa dali lahko vyslovit aj u nas aj u nich 🙂

mimer
2. mar 2019

@lienockamalicka Dhalia je nadherne meno. Ja prispievam mojim skromnym vyberom.. Amelia Olivia Valentina Anita Dea Jasmina Mia Amia Tamia Beatrice Laura ..😊

tiimka
2. mar 2019

@klaricka8 Viktoria, Simonka, Alexandra 🙂

andrej81
9. sep 2019

Dobry Den, mame kocik pre trojcata na predaj, ak by ste mali zaujem 🙂
S pozdravom

gabrielkabj
9. sep 2019

@klaricka8 možno môže dať aj meno po sebe alebo ako ja koncovku z môjho mena keďže ja som Gabriela moja dcéra je Ella a staršia Sára. Pekné sú Alexis, Lara, aj chce podobné tak Ella , Nella, Stella všetky môžu byť s dvoma L. 😉🙂

miriama87
9. sep 2019

Lea, Zoe, Ema 😍😍😍

kamila7125
19. nov 2020

Tak ja nemam trojicky ale mam tri dcerky ..Victoria Valentina a Veronica 🙂