Kočík Quinny Buzz 2011

lenulik209
7. jún 2011

Ahojte mamičky, má niektorá z Vás skúsenosti s kočíkom QUINNY BUZZ 2011?Vopred ďakujem za odpovede.....

lenulik209
autor
8. jún 2011

Mamičky žiadna nemáte skúsenosti s týmto kočíkom?!?

sashabb
8. jún 2011

Ahoj, quinny su kvalitné kočíky 😉 ja som mala sice quinny speedi s ktorym som bola maximálne spokojná, no ak by som mala mať druhe tak jednoznačne kupujem quinny buzz 🙂

zuzikkaa
9. jún 2011

@lenulik209 tento som tiez nemala ale mala som uz dva od quinny,,freestyle a zapp a urcite by som si ich kupila znova!no mozno aj speedy-ho ale tento nie.Pride mi to len ako dizajnova hracka,nestabilny,divna sedacka-ale to je len moj nazor... 😒
ten 4kolesovy je asi stabilnejsi,ale tento kocik ma vobec neoslovil...skus napisat nejakej mamine na bazar co predava tento kocik a spytaj sa na co potrebujes.pravdepodobne ti kocik opise ako dokonaly,ale snad sa nieco dozvies 😀

dosa
9. jún 2011

@lenulik209 rozdiel v rocnikoch je vacsinou len vo farbe. inak je to super kocik, ja som s nim bola veeeelmi spokojna, ta penova sedacka je uplne perfektna pe male deticky, ked prechadzaju z vanicky do sportaku, uz v 4 mesiacoch mozes pouzivat sportak a ked vyrastie das xl sedak a ficis dalej aj do troch rokov bez problemov - moja 3,5 rocna sa zmestila. ja som mala 4 kolesovy, super sa ovlada, je svizny a sikovny, ani velky, ani maly, prejdes nim bez vacsich problemov aj po trave ci nespevnenom chodniku, ja ho urcite odporucam... mala som viac kocikov, ale tento bol u nas najdlhsie 😉

hajanka
9. jún 2011

@lenulik209 sestra ho ma je tiez max spokojna 🙂 aj malicka 🙂 a ja tiez 😀 😀 ja ho vrelo odporucam! 🙂 ak chces vediet nieco konkretne, tak rada odpoviem.

radlinka
9. jún 2011

@lenulik209 my mame quinny buzz dreami - rebelska cervena a prave ho testujeme, je super a to som si myslela ze je to len modny vystrelok. Mam vsetky jeho doplnky a bol kupeny neplanovane 😀 Vo vyhlade som mala graco a Graco Symbio, to bola moja srdcovka, ale oslovilo ma skladanie toho kocika a vanicka, ci makkucka sportova cast, kt. je vyuzitelna podla velkosti dietata. Je lahko ovladatelny, lahko sa s nim manipuluje a naklikava. Mame k nemu aj autosedacku Maxi Cosi.

Takze vrelo odporucam, treba vyskusat a vybrat si 😉 Inak mam este jednu srdcovku okrem Graco Symbio a to je Maxi Cosi - Mura, tiez uzasny kocik a chcela by som vyskusat sportovu cast v buducnosti. 😀

lenulik209
autor
9. jún 2011

Jeeej ďakujem kočky..dnes sme kúpili celú sadu Quinny Buzz vo farbe natural mavis, aj s autosedačkou Maxi cosi cabriofix....je to model 2011, rozdiel medzi 2010 je ten, že sa nemusí meniť to sedadielko, je len jedno, športová časť je hlbšia a materiál je niečo medzi tými dvoma čo boli predtým...mali ho v akcii a za jeden deň sa vypredalo 56 ks :-OOOO to už asi o niečom hovorí.....

dosa
9. jún 2011

@lenulik209 - tak uz nie je xl sedak? ten penovy bol dost hruby, zabral vela miesta a v lete sa maly v nom dost potil, preto sme xl nasadili uz ked mal rok, lebo bol z ineho materialu. inak bol pisany pre deti od 18 mesiacov...

hajanka
9. jún 2011

@dosa 2011 kolekcia uz nema 2 sedacky, len jednu velkostou nieco medzi tymi dvoma 🙂 my mame este 2010 black a mame dve sedacky, mne sa zdaju celkom prakticke obe a ten material na mensej je skvely.
Este je tam rozdiel, k 2010 kolekcii boli aj buzz boxy, v 2011 je zase kosik, ale zvysok sa da aj na jednu aj na druhy dokupit 🙂

Mne by inak pomohlo, ak by niekto vedel o obchode kde maju na sklade slnecnik aj s adapterom (ten bordovy) a da kupit online a podal mi info 🙂

lenulik209
autor
9. jún 2011

@hajanka akú farbu presne by si chcela? ak sa ti dá, pošli obrázok....najlepšie asi sa dá kúpiť na stránke mothercare...alebo ebay...

dosa
10. jún 2011

@hajanka tak keby si chcela adapter mi ostal, nikdy som ho nevyuzila, slnecnik som nemala, pouzivala som slnecnu clonu...

hajanka
10. jún 2011

@lenulik209 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11559605&tab=6 chcem farbu Dark Orchird
Mothercare posiela na SVK ale shipping je £24.95, to by sa ten slnecnik pekne predrazil 🙂 s Ebay som nikdy nekupovala a ani som ho tam nenasla.

@dosa dakujem 🙂 ale musim zohnat asi najprv slnecnik, lebo bez neho mi bude adapter tiez nanic, ak zozeniem, tak sa ozvem 🙂 a slnecnu clonu to si mala tu co ide cez cely kocik? Mas foto?

dosa
10. jún 2011

@hajanka tuto myslis? je to od sunshine kids shade maker a ja som s nou bola spokojnejsia ako so slnecnikom... ten som ale nemala na buzze, na inom kociku, ale bolo to treba nastavovat a ako uz bolo dieta vacsie, tak z toho malo zabavku a stale tym kmasalo... clona sa da upevnit po bokoch kocika a mozes si ju nastavit kratsiu, ked dieta sedi a chce vidiet aj von, alebo dlhsiu ked spi aby nan nesvietilo, jednym tahom pocas jazdy. nase foto:

hajanka
10. jún 2011

@dosa ja som myslela nieco ine, ale aj toto je zaujimave, pasuje to na buzz? kde sa to da kupit?
Ja som myslela ze myslis taketo nieco ako tento sun cover http://www.sashaskiddieproducts.com/Quinny Buzz...

dosa
10. jún 2011

@hajanka hmmmm, ten sun cover, neviem, mozno pre malicke babo co spi v kociku, ale pre starsie, co uz sa diva do sveta je asi tazko pouzitelny... tento sunshine kids zozenies v kazdom lepsom obchode, maju ho na strankach v bambini, maderna, aladin, enikibeniki... jasne, pasuje na buzz, vid predchadzajuca foto - to je buzz pod clonou 😀

hajanka
10. jún 2011

@dosa ja to prave potrebujem pre skoro 3 mes. do hlbokej vanicky, preto zvazujem ten slnecnik 🙂 ale to co si poslala na fotke ty sa mi tiez velmi paci 🙂 ako hovoris, pre starsie na sportovu sedacku je to super 🙂 dik skusim pohladat niekde. A ako sa to upevnuje? Na klasicku striesku buzzu?

dosa
10. jún 2011

@hajanka to sa upevnuje po bokoch na konstrukciu kocika a ide to cez celu strechu. ma to este vzadu suchace na pripevnenie o rucku, ale tie sa nedaju pouzit ked ho mas v smere k sebe a ja som ich nepouzivala ani v smere od seba, zastrcila som ich pod clonu... pasuje to na vsetky mozne kociky, aj na hlboke. takto to mala moja sestra, vysunies podla toho ako svieti a mas schovane cele babo:

laurka15
20. aug 2011

prosím Vás, kočík quinny buzz 4 má všetky 4 kolesá nafukovacie?? nikde to nemôžem nájsť..... Ďakujem

jasterka21
20. aug 2011

@laurka15 buzz 4 má nafukovacie len dve zadné kolesa, predné su pogumované

laurka15
21. aug 2011

@jasterka21 a prosím ťa, máš s tým skúsenosti? dobre sa s tým jazdí do terénu a po snehu?

katmi
21. aug 2011

sama som bola majitelka quinny buzz, 3kolesoveho.. odporucam urcite, jedine minus u mna uz po skusenosti - nafukovacie zadne kolieska a predne koliesko na hladkom povrchu "preskakovalo".. niekde na youtube je aj video, len by som ho musela najst.. ja by som nafukovacie kolieska nechcela uz nikdy v zivote..mali sme s tym len starosti 😒

dosa
21. aug 2011

@laurka15 ja som mala buzz 4 a tie predne kolesa boli uplne ine ako to jedno dvojkolecko, presli sme kazdym terenom, nemala som s nimi vobec problem... mam radsej kociky s nafukovackami, za 5 rokov som este nemala ani jeden defekt a lepsie sa s nimi jazdi

dosa
21. aug 2011

@laurka15 ja som si ku kociku kupila aj to terenne koleso, ze keby bolo treba, ale som ho nikdy nepouzila, lebo nebolo treba 😉

laurka15
22. aug 2011

@dosa ďakujem, tiež som uvažovala na tým terénnym kolesom, lebo sa bojím tých gumených koliesok po snehu......

lusilia
22. aug 2011

Ahojte, prosim Vas zienky, od kedy ste davali deticky do sportaku buzz? Dakujem 😉

hajanka
22. aug 2011

@lusilia neterka od 3 mesiacov tusim mala, mozno 3 a tyzden alebo tak nejak

lusilia
22. aug 2011

@hajanka hm, a myslis, ze je to ok na chrbticu, lebo mojmu krpcovi sa nejak nepaci vo vanicke a ked ho dam do tohto sportaku, tak je spokojny a pekne tam vydrzi, len sa obavam, aby som mu nejak neublizila, aj ked sa mi zda, ze tento sportak uz je aj pre take male babo, ja tam mam este jednu taku vlozku, tak hadam to bude dobre 🙂

hajanka
22. aug 2011

@lusilia myslim ze je to ok 🙂 a ze sa mu nemoze nic stat, ani v brusku nebol vodorovnej ako na krajacej doske 😉 buzz ma vynijaucu sedacku pre male babetka, vyvysenu polohu aka sa odporuca pri refluxe

lusilia
22. aug 2011

@hajanka no, vsak prave, presne to som si aj ja povedala 😀 , ale vies ako to chodi, kazdy povie nieco ine 😉