Od akého veku sa môže používať Quinny buzz?

katkavrazelova
1. jún 2013

Ahojte moja dcérka má už skoro dva roky a rada by som kočík ktorý je lahký a skladný páči sa mi quinny buzz alebo quinny speedy no neviem do akého veku je možné quinny buzz požívať.Za odpovede budem velmi vdačná.

katy1979
1. jún 2013

Nemas ohraniceny vek. Ber do uvahy velkost sedacky a nosnost kocika.

saska.t
2. jún 2013

do 19 kg 😉 pozeram to v navode 😉

monny155
5. jan 2014

@saska.t dobry den, viem ze uz to je mimo časovo, ale aj ja pozeram quinny buzz a nik nevie povedat do kolkych kg je, vy mate trojkolesovy alebo stvorkolesovy, tam je aj xxl sedačka, budem velmi vdacna za odpoved dakujem

saska.t
5. jan 2014

@monny155 ja mam 3-kolesovy, 4-kolesovy som nikdy nevidela 😉

monny155
5. jan 2014

@saska.t 😀 tak mamina predava taky, čo ma vpredu nie jedno koliesko, ale 2, za 60 eur, tak neviem, či sa to da kombinovat, alebo zly typ kočika je napisany ☹

sashabb
5. jan 2014

@katkavrazelova ja by som volila jednoznačne speedi. Ja som sa medzi nimi rozhodovala, keď mal malý cca rok a vyhral speedi 😉

Akurát pozerám, že dosť stará diskusia 😀

sashabb
5. jan 2014

@monny155 na buzz sa dá dokúpiť aj predné 2-koleso. Ale ako som písala vyššie, pre 2roč. by som ho už asi nekupovala.

Inak 60€ je akosi málo 😕

saska.t
5. jan 2014

@monny155 ty nech pozeram u vyrobcu buzz,ziadny so 4 kolesami som nenasla 😅 suhlasim so sashabb,pre 2 rocneho zu nevhodny max. do 1,5 r.

monny155
5. jan 2014

@sashabb dakujem za tip 🙂 ja zhanam niečo šikovne, čo nezabera vela miesta a neni s nim "vela prace pri skladani" kedze casto chodime hore dole s autom a zaroven aby bol priestranny a polohovateľny...je to tazke ,vsetky co sa mi pacia su pre mensich drobcov, asi popracujem este na jednom :D

sashabb
5. jan 2014

@saska.t toto je novinka 2014 ale predné 2-koleso je už v obehu par rokov 😉 tento som dokonca našla tuna na MK

sashabb
5. jan 2014

@monny155 a nechceš skôr niečo menšie, ako golfky? dosť si chvália kočík baby jogger city mini (je aj 3-kolesovy)

monny155
5. jan 2014

@sashabb cenovo je to vysoko, zhanam niečo max. do 70 eur a tieto su nad 100 :/ aspon co som nasla trojkolesove ☹ v podstate kočik ratam, ze uz len do leta bude potrebny, preto nejak nebudem "vyskakovať" 😅

sashabb
5. jan 2014

@monny155 aha 🙂 ja som mala moon buggy fit, tuna na mk som ho videla za nejakych 50€. Mne vyhovoval, ale zrejme je pre nižšie osôbky 😝

monny155
5. jan 2014

@sashabb tak my sme vyššieho vzrastu aj s mužíčkom, a mala to zdedila 😀

sashabb
6. jan 2014

@monny155 je vela kočíkov na výber, len škoda toho limitu, potom sa ťažko vyberá 😒