Sekcia v Poprade

theiirys
20. júl 2023

Chcem sa opytat..prvy porod pred 3 rokmi akutna sekcia druhy porod by som chcela tiez sekciu robia problemy v popradskej nemocnici ze by ju nechceli vykonat a tak?

login1234
20. júl 2023

Skôr preferujú vaginálny pôrod, niekedy by som povedala, že to až prehnane hrotia

theiirys
autor
20. júl 2023

@login1234 o prave to ich hrotenie spred troch rokov mi urobilo traumu do konca zivota tak by som ss rada tomu vyhnut..

toiba
20. júl 2023

@theiirys neviem uplne ako to je v pp bohuzial, ale na prvej poradni v nemocnici hned zacat s tym, ze chces cisarsky rez, ak povedia, ze budu cakat ako sa to vyvinie, tak rychlo hladat inu nemocnicu...

theiirys
autor
20. júl 2023

@toiba no uz cakat moc nie je cas moja dr mi dnes dala papier ze odporuca sc ja som v 38 tyzdni

toiba
20. júl 2023

@theiirys chodis aj do nemocnice na tokografiu? ci vsetko riesis u svojej lekarky a do nemocnice prides az na porod? ved ked mas odporucanie, tak by si si mala vybavit predoperacne a dohodnut bud termin alebo sa dohodnut, ze sa pocka na kontrakcie a potom sa urobi cisarak...

niqua
20. júl 2023

@theiirys ahoj , choď rodiť do SNV alebo St.Lubovne....o tých traumach z PP nemocnice už som sa napocuvala dosť z každej strany....aj ja som prvú rodila v PP a tiež trauma...rodila som nedávno v SNV a teraz mám traumu, že už si to nikdy nezopakujem...(už deti nebudeme mať ďalšie) proste Popradská nemocnica spravila traumy asi 6 kamoškam vrátane mňa

theiirys
autor
20. júl 2023

@toiba nie nechodim nikam dnes som dostala papier do nemocnice ze si tam mam ist zajtra vybavit sekciu a teda termin..predoperacne mam ale pocula som ze robia problemy so sekciou aj ked bola predosla…

theiirys
autor
20. júl 2023

@niqua no prsve preto riesim tu popradsku sc aby som nemusela inam rodit..ano traumy vedia urobit v poprade ale asi aj inde🥴

janka22k
21. júl 2023

@theiirys ked mas papier od dr., tak problemy nebudu robiť

sili82
21. júl 2023

Ja som mala odporúčanie a aj tak mi nechceli urobiť cisársky.

barbora19911
21. júl 2023

@theiirys ja mám termín o 7 týždňov a mám naplánovanú sekciu ale ja som dala papier gyn. Že nemôžem rodiť normálne ..ale našťastie môj gyn je aj pôrodník čiže som si ho zazmluvnila a mám pokoj 😊

barbora19911
21. júl 2023

@sili82 a u koho si mala rodiť že ti nechceli urobiť CS ?

sili82
21. júl 2023

Nemala som nikoho zazmluvneného, normálne som šla do nemocnice a tam mi povedali, že sa uvidí, že oni nevidia problém, prečo by som mala ísť na sekciu. Potom som prenášala, tak ma naplánovali na konkrétny deň, na vyvolávačku. A keď ma primár prijímal, povedal, že on to vidí na sekciu a tak som šla nakoniec sekciou. Ale narabáli so mnou viac ako týždeň, aj som bola pár dní v nemocnici.

barbora19911
21. júl 2023

@sili82 a papier si im priniesla že nemôžeš rodiť normálne ?

sili82
21. júl 2023

@barbora19911 Nemala som papier, že nemôžem. Môj Dr. mi napísal do papierov, že odporúča sekciu.

toiba
21. júl 2023

@theiirys tak dnes si tam bola? vybavila si sekciu ci povedali, ze oni nevidia na to dovod? ak nevidia dovod, tak skus inu nemocnicu v okoli hned buduci tyzden

sili82
22. júl 2023

Ja som čítala samé dobre recenzie na pôrodnicu v Krompachoch, ak ti v PP budú robit problémy, skús ísť tam.

login1234
22. júl 2023

@sili82 takisto, ale nakoniec hodinu pred vyvolavackou sa rozhodli pre SC, babo sa otocilo KP