Som tehotná?

xxxxxnnnnn
31. aug 2016

Ahojte. Vzhľadom na to, že dnes sme uzamkli 797 stranovú diskusiu, do ktorej ste vkladali Vaše otázky ohľadom možného tehotenstva, tak zakladáme novú. Čiže všetky dohady ohľadom možného tehu, tehotenské testy ...............sem 🙂

lienocka54
1. sep 2016

dobry den mali ste niektora tlaky bolest a pichanie v brucha moze to byt ze som tehotna

marcopollo
1. sep 2016

@lienocka54 ano ja tak isto a dnes neboli nic

sardinka335
1. sep 2016

Myslíte si ze to tie baby pochopia???? Ved taka tema tu uz dlhoo predlho je s názvom ,,myslíte si ze mozem byt tehotna,, sa to tuším vola......zase budu zakladat nove...na to by som uzavrela normalne stavky, ze kedy taka bude.

grediova
1. sep 2016

Dobrý deň už dva mesiace sa pokúšame o dieťatko a teraz posledné štyry dni mi byva skoro celý deň nevolno cítim sa taká nafuknuta mala som nízký tlak aj test som si robila ale nevyšiel teraz mám dostať menzes tak neviem čo mám čakat dakujem za odpovede

merymaja10
1. sep 2016

@grediova my sme sa o babo pokusali 5 mesiacov, a tiez som mala take stavy niekedy pred ms ze mi bolo zle a myslela som si ze sa podarilo no a nakoniec aj tak ms prisla takze pockajte az do meskania ;) a hlavne pokoj ;) ja ked som si uz myslela ze asi nam babo nie je sudene a prestali sme sa intenzivne snazit a sa to proste podarilo 🙂

elen8527
1. sep 2016

Ahojte, zbadala som že ste sa "prehupli" sem tak vám prikladám moju otázku 😒 Čaute baby, je vás tu veľa, tak mi snáď odpoviete alebo mi pomôžete. S priateľom sa snažíme o drobca už zhruba 5-6 mesiacov. Každý mesiac s malou dušičkou dúfam, že to tentoraz snáď vyšlo, hoci je tu aj vedomie že pravdepodobne tu bude problém aj s počatím kvôli prac. prostrediu môjho priateľa. No už idem na otázku. V nedeľu sa mi mala dostaviť menštruácia, no nestalo sa. V utorok som si urobila test a tam mi vyšiel slabo viditeľný dúšik. Síce to bolo málo viditeľné ale bola som v tej chvíli rada, no rozhodla som sa ešte počkať a po nejakých 5-7 dňoch test zopakovať. No žiaľ, včera neskoro večer som začala špiniť a do rána to už bola menštruácia. Nie je veľmi silná a preto neviem na čom som. Býva mi zle od žalúdka, keď som zacítila rybu naplo ma, stále by som len spala, nemám chuť ani nič jesť.Môžem byť ešte "v tom" ? Či je to len ošiaľ, čítala som o biochemickom tehotenstve a preto uvažujem že je to možno môj prípad alebo bol test falošne pozitívny, alebo si len domýšľam. Zajtra v každom prípade aj tak idem k lekárke tak ma zaujíma Váš názor, alebo či to už riešiť s gynekologičkou aby sa tomu zamedzilo. Ďakujem snáď mi niečo poradíte

nivea777
1. sep 2016

@elen8527 ak mas prave MS tak pockaj a chod ku gyn az po nej..nebude ti moct robit sono..meskalo ti,slaby duch mohol byt falosny..dost testov duchuje a az ked ciarka silnie sa to da povazovat za pozitivne

elen8527
1. sep 2016

nivea777 Tak žial stalo sa to aj pred dvoma mesiacmi, tak preto rozmýšľam že možno je problém so mnou alebo možno nadmerný stres urobil svoje . Každopádne sme sa s priateľom dohodli, že už sa na to nesústredíme a bude ako bude. Len rozmýšľam, či to spomenúť už zajtra mojej lekárke alebo ešte počkať ako píšeš a tak ísť za ňou..

dmka
1. sep 2016

@elen8527 ahoj ja som mala toto iste . Meskalo mi to tak som isla cela natesena k dr. Ze som asi tehotna ona mi spravila test ten bol neg. Odisla som s ordinacie a asi po hodine mi volala ze sa tam urobila nakoniec slaba ciarka ale ze mam dojst za 2 tyzdne ze je to este velmi skoro no potom som dostala ms tak som volala dr a ona mi povedala ze to moze byt zamlcane tehu ono sa to ani neberie tak ze som bola tehotna . V kazdom pripade drzim palce

elen8527
1. sep 2016

dmka ďakujem už sa na to skúsim nesustrediť a nejak sa to vyvinie. Je to aj tak ešte krátka doba na to aby sme stresovali. Len ten pocit..☹

dmka
1. sep 2016

Viem o com pises ja som sa tiez testovala kazdy mesiac a cakala kym to pride a teraz mam doma 14mesacneho prcka;) je to tazke ale naozaj cista mysel pomaha mne sa to osvecilo🙂 Drzim palce

elen8527
1. sep 2016

Veru,už aj my s priateľom na to zatiaľ kašleme a povedali sme si,že sa budeme tešiť že máme jeden druhého a užívať si život a drobec sa pridá. Naháňaním samej seba ani priateľa nič nezmôžem.

nivea777
2. sep 2016

@elen8527 no ja by som urcite pocas MS nesla,ale ked si rozhodnuta tak ta nik nepresvedci..jedine co ti vezne krv a hcg mozno bude negativne kedze mas MS..ale ty vies ;) Mna osobne by to zdeptalo.radsej by som bola vo vedomi ze som tehu nebola..potom daj vediet

sibalka21
2. sep 2016

@elen8527 Ahoj citala som prispevok a myslim ze skor to bude to biochem. tehu, je to dost caste aj ked vacsina zien o tom ani nevie.... Ale v podstate vela testov aj duchuje takze zalezi aj aky test si mala a pokial bol duch velmi velmi slabunky tak to mohol byt falosne pozit. test... KAzdopadne si myslim ze aj keby si bola tehu tak to odislo s MS

elen8527
2. sep 2016

nivea777 Tak dnes aj tak musím ísť za svojou lekárkou (všeobecná) lebo som ju práve zmenila, ale na gynku pôjdem až neskôr. Aj tak mi to nedovolia povinnosti ale k nej pôjdem skôr na bežné vyšetrenia a len sa jej spýtam na túto etapu, ale ďalej to už nebudem u lekárky riešiť. Nemá to zmysel a aj tak je to pár mesiacov a psychika je viac ako naháňať lekárov. Ale ďakujem za radu 🙂

elen8527
2. sep 2016

sibalka21 Tak žiaľ stáva sa ale to nič nie je. Som ešte mladá, priateľ tiež tak nás to nejak nedeptá. A reálne tehotenstvo ani potvrdené to nebolo a dnešné testy na domáce použitie tiež nie sú úplne spoľahlivé. Bol to aj tak len taký duch ledva viditeľný a nateraz už končíme s myslením a sledovaním plodných a neplodnych dní a príde čo príde. Možno plánovat ani nie je za potreby. Ďakujem za odpoveď 🙂

xttam
2. sep 2016

Baby, myslíte žeby som zostala tehotná po jednom zásune? Lebo priateľ do mňa tak nechcene vnikol pri predohre bez kondomu. Menštruacia mi mešká 5 dní, vždy som s tým mala problém + pred mesiacom cca som zobrala tabletku po a menštruaciu som mala po tom. Dieťatko si dovoliť nemôžeme, obaja ešte študujeme na VŠ.

lienocka54
2. sep 2016

@marcopollo robily ste si uz tehotensky test

ale_na
2. sep 2016

Ahojte po kolkych dnoch mozem zistit ci som tehotna? 🙂

nivea777
2. sep 2016

@xttam nemala by si byt tehu..my sme tak fungovali dlho,bez hak a kondomu a nestalo sa nic..

nivea777
2. sep 2016

@ale_na aby testuju uz na 8-10 dpo..ale skus az v den Ms

ale_na
2. sep 2016

@nivea777 aha lebo som nedockava zatial je to len 6den,moze ma stoho boliet v podbrusku? Uz na druhy den ma zacalo a stale to trva 🙂 pri prvom tehu som taketo nemala preto som stoho blb 😀

sardinka336
2. sep 2016

@ale_na ideálne zisťovať či je zena tehotná je po vynechaní menštruácie napr. niekolko dní.
@xttam že nechcene do mna vnikol 😀 😀 😀 No a teraz važne...na to ze ste vysokoškolaci sa spravate velmi nezodpovedne. Asi sa radi pohybujete na tenkom ladi a máte radi vzrúšo...lebo tu tabletku PO si si asi tiez nedavala pre srandu kralikov ale zase do teba ,,nechcene,, vnikol. Nepoučila si sa a zase opakuješ tu istu chybu. Zataz tehotenstva a porodu budeš znášať v prvom rade ty a nie tvoj priatel....pre chlapov sa toho vela nezmení ale zene sa otočí zivot hore nohami, tazke sa spamätaj kým je čas.
No, dost bolo moralizovania...tabletka ,,po,, zvykne rozhadzat cyklus, ak sa do teba nespravil tak je velmi mala šanca ze by si otehotnela. Trvaj na kondome alebo si daj HAK...inak budeš toto riešiť zas a znova az kým naozaj neotehotnieš.

nivea777
2. sep 2016

@xttam nechcem ta poucat,sme rovnake stare cca..ale ludia,sexujte tak aby ste boli schopni znasat mozne rizika.. daj si predpisat Hak,upravi sa ti cyklus,mas vacsiu spolahlivost ako pri kondome..a priatel ked nie je pripraveny zivit rodinu,tak nech pcha uvážene a s rozumom

ukulela
2. sep 2016

@elen8527 ja by som ti len poradila vitaminy, kyselinu listovu brat a pripadne aj inofolic - ten mi poradila moja gyndoska a nemala som po potrate problem otehotniet. ostala som tehotna po pol roku od snazenia sa naostro. takze 5-6 mesiacov je uplna normalna cakacia doba. drzim palciaky ... a tiez postuduj, co nasadit,ake vitaminy chlapovi (moj kolega si daval koenzym Q10, ale ja som nestudovala, si to treba, ci nie, ale on je zjavne presvedceny, ze mu to pomohlo 🙂

nivea777
2. sep 2016

@ale_na no na druhy den si urcite nemohla citit priznaky..mozno ti vtedy akurat prisla ovulka alebo si si vsugerovala..pockaj do MS a sprav..alebo ked si velmi nedockava tak 2 dni pred MS

ale_na
2. sep 2016

@nivea777 ved prave preto ze to bolo skoro ale uz od vtedy ma stale boli,picha sem tam 🙂 pri ovulke ma vobec brucho nebolieva 🙂 preto je mi to nezvycajne 🙂

elen8527
2. sep 2016

ukulela Tak čítala som že pri mužoch sa dáva aj Béčko tak už ho berie, a zatiaľ by som to chcela nechať na prírodu a nebrať lieky, ale uvidíme keď pôjdem na pokec na gynku. Skúsim jest viac zeleniny a ovocia a mliečnych výrobkov lebo tie nejak nemusím a uvidíme. A hlavne sa zbaviť stresu.

xttam
2. sep 2016

@sardinka336 keď už vážne ideme na vec tak kondom je, a k tej tabletke po... Bol to nas prvy sex vobec, bol sice bez kondomu, priatel sa neurobil do mna ale pre istotu som ju zobrala ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre