Som tehotná?

xxxxxnnnnn
31. aug 2016

Ahojte. Vzhľadom na to, že dnes sme uzamkli 797 stranovú diskusiu, do ktorej ste vkladali Vaše otázky ohľadom možného tehotenstva, tak zakladáme novú. Čiže všetky dohady ohľadom možného tehu, tehotenské testy ...............sem 🙂

nivea777
2. sep 2016

@xttam preboha..tabletka PO je strasne velky obsah hormonov..to nemozes brat len tak pre istotu..je to sok pre telo,telo sa z toho spamatava mesiace..

grediova
2. sep 2016

@grediova dakujem za odpoved tak budem čakať teraz 7mam dostat menzes 😉

grediova
2. sep 2016

@grediova dakujem za odpoved tak budem čakať teraz 7mam dostat menzes 😉
@merymaja10 dakujem za odpoved teraz 7 mam dostat menzes tak uvidím 😉

ale_na
2. sep 2016

@nivea777 este mam otazocku keby som isla nahodou v pondelok k doktorovi videl by tam nieco? Ci este nie? 😀 lebo niekedy ma to dost picha tak zato ci by vedel povedat scoho to moze byt 🙂

nivea777
2. sep 2016

@ale_na roztahuje sa ti maternica,je to uplne normalne..aj mna picha

ale_na
2. sep 2016

@nivea777 ale uz po 6dnoch po oplodneni? :o

nivea777
2. sep 2016

@ale_na ak si teda tehotna

nivea777
2. sep 2016

@ale_na preto som doplnila ze ak si teda tehotna..bolesti su normalne a keby si isla ku gyn tak co sa tyka tehu este by podla mna nevidela nic..pockaj do meskania MS.resp. naj je ist az v 7-8 tt..vzedy byva uz aj srdiecko

ale_na
2. sep 2016

@nivea777 ved to ze neviem :-\ take divne to je pri prvom som taketo nemala najviac ma boli v podbrusku ked chodim alebo sedim :-\

xttam
2. sep 2016

@nivea777 kvoli tomu som položila otazku aby som si ozrejmila... Ci je to mozne otehotniet aj takym sposobom... Neboli sme a niesme veľmi sexualne aktívni... Pre oboch to je niečo nové sice mame 21 ... Myslím že stránka slúži na vymienanie informacii

nivea777
2. sep 2016

@xttam a ja som ti odpovedala,ze to je mozne ale mala pravdepodobnost..ked mate 21 rokov mali by ste poznat zaklady biologie a aj to,ze chlap vylucuje pred vyvrcholenim sekret ktory obsahuje spermie..nabuduce opatrne..;)

marcopollo
2. sep 2016

@lienocka54 ešte nie nerobila som test ,robil niekto test

alexko33
2. sep 2016

@ale_na na 100% mozes zistit,ze si tehotna az v den ocakavanej MS,test ti moze ukazat , ,ducha" po uhniezdeni co je tak priblizne na 10-12 den po,pred uhniezdenim nemozes mat ziadne priznaky tehotenstva lebo az po uhniezdeni sa ti zacne tvorit hcg hormon,ktory potom stupa kazdy druhy den,cize aj k lekarovi mozes ist az po meskani MS,az mas bolesti od druheho dna PO,tak tie bolesti budu bud suvisiet s ovulaciou alebo MS,alebo mozes mat nejaky zapal,kolky den cyklu vlastne si?kedy si mala ovu?

ale_na
2. sep 2016

@alexko33 ked mam ovulku nikdy ma brucho neboli 🙂 a menzes mam dostat 12teho 🙂

ale_na
2. sep 2016

@alexko33 mna to len kus pobolieva sem tam pichne 🙂

alexko33
2. sep 2016

@ale_na 10 dni pred ms je este dost skoro na test,ono ta bolest moze byt z hocicoho,niekto ma PMS uz 2 tyzdne pred MS,a telo sa meni,cize aj ked si nemala bolestivu ovu teraz ju mozes mat ale kazdopadne na test aj doktorku je este skoro ja by som pockala ma ms,pripadne skus kupit pepino test a uvidis 🙂 a vies kedy presne si mala ovu?

ale_na
2. sep 2016

@alexko33 no neviem :-\ pozerala som si ten men.kalendar a presne na ten den mi vyslo silne plodne dni 🙂 ved aj ked mam dostat ms nikdy ma nic neboli preto mi je to take nezvycajne :-\

alexko33
2. sep 2016

@ale_na no mas len dve moznosti bud pockas na ms alebo skusis test len ten je tak 50:50 moze ti uz ukazat ale aj nemusi kedze mas este 10 dni do ms,a mas ju pravidelnu?

ale_na
2. sep 2016

@alexko33 doteraz bola vzdy na cas este aj ked som bola chora 😀 skusim pockat a uvidime ci pride 🙂

alexko33
2. sep 2016

@ale_na skus pockat,lebo teraz by ti mohol vyjst test negativny aj ked by si bola tehu,pripadne skus si test spravit okolo 7-8 septembra to by ti uz duch mohol vyjst

ale_na
2. sep 2016

@alexko33 no skusila som jeden a bola len / 🙂 skusim do vtedy pockat a potom urobit 🙂 ked bude aspon duch potom kedy mozem ist k doktorke?

sardinka336
2. sep 2016

@xttam otehotnenie ti nikto 100% nevyluči. Su take 2 teorie....sekrét, ktory muž vylučuje pred ejakuláciou má za ulohu zvlhčiť jeho pohlavny ud podobne ako u ženy a pripravit močovu trubicu na to aby cez nu mohli prejst spermie, tento sekrét by nemal obsahovat ziadne spermie. Opakujem nemal... 🙂 Riziko je hlavne vtedy ak muz mal uz vyvrcholenie a znova sa opakuje pohlavny styk čiže spermie mu v močovej trubici ostali a je tam pravdepodobnost, ze sa mozu dostať k zrelému vajíčku ženy.
My sme používali prerušovany styk 5 rokov a nikdy sa nič nestalo, používame aj teraz vyše roka a tiez v pohode. Ale sme v situácii, ze možné tehotenstvo by nebola katastrofa.
Ak nechceš brat hormony tak skus napr. Pharmatex alebo nejaky spermicidny gel v kombinácii s prerušovanym to je vysoko spolahlive - ale samozrejme partner sa musi vediet 100% ovladat a vediet kedy má skončiť, tu nie je priestor ,,na chyby,,.

simuska99
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
3. sep 2016

@simuska99 Strašne skoro testuješ, treba počkať a kúp si potom rovno digitálny test. 😉

simuska99
3. sep 2016

@evittam ved uz 5ty den mešká uz by to malo byt vidno nie ?

evittam
3. sep 2016

@simuska99 No, podľa toho čo píšeš, tak ak si tehotná tak max.2 týždne - to je málo na to aby ti test niečo ukázal a myslím, že ani lekár by toho moc nevidel...môj názor. Ja by som ešte počkala...

nivea777
3. sep 2016

@simuska99 netestujes skoro,ked ti uz meska MS..ak posledny robeny bol negativny,tak si zrejme neni tehu..dalsia moznost ze ti velmi pomaly stupa hcg,ale myslim ze 4 dni meskania by ti uz malo nieco ukazat..sprav si pondelol pepino z ranneho mocu...ked si vysadila hak tak sa ti este moze cyklus upravovat,mne tiez meskalo po vysadeni

alexko33
3. sep 2016

@ale_na k doktorke sa chodi ked ti Ms meska minimalne 2 tyzdne,skor by na sone nic nevidela,keby si sla hned na druhy den ako ti nepride a uz by si mala pozitivny test tak by maximalne vzala krv na hcg a povedala aby si peisla o 2-3 tyzdne ked by uz bolo nieco na sone vidno

ale_na
3. sep 2016

@alexko33 aha tak dakujem za rady 😉 dneska rano ma uz viacej bolelo :-\ a teraz zas len kus 🙂

lavinis
3. sep 2016

@alexko33 ale vidno, po tyzdni meskania uz moze byt vidno, ja som sla na 8. den a bol vidiet prazdny gestacny vak. Ale inak s tebou suhlasim, druhy krat by som sla az tak po 2 tyzdnoch, zbytocne som bola v strese, ci tam nabuduce bude aj plod a srdiecko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre