Môj 8 ročný syn vidí duchov

sofia2727
11. apr 2020

Dobrý deň chcem sa opýtať či má niekto rovnaké skúsenosti
.mám 8rocneho syna už od dvoch rokov sa mi budil po polnoci že vidí duchov na stene atď po čase to prestalo a bol pokoj len teraz zas každý deň sa mi budi s plačom po polnoci že vidí ducha ako sedí na stoličke a pýta sa ho že ako sa ma nech ide s ním najviac ma vyplasilo keď mi mal ý povedal že mu ten duch povedal že nak ide s ním že budú sa hrať a zabíjať ľudí toto ma fakt vyplasilo a som už v koncoch ako mu pomôcť môže to súvisieť tým že syn bol po pôrode 3razy oživovaní a vlastne už bol v tej faze že mal klinicku smrť a teraz si ho ako keby ty mrtvy povolavali k sebe? Už ma všetko možne napadá aj numerologicka mi to povedala že ho to môže veľmi dlho prenasledovať prosím máte stymto niekto podobný prípad ako ste to riešili lebo ja som už stoho pomalý na prášky ďakujem.

lenocka12345
13. apr 2020

@lindusss2016 no , hlavne chcem počuť ako mi to odôvodní kresťanka 🙂

jajko22
13. apr 2020

@najk to riadne kecáš teda, je to trapne, aka si hlupa prepac, ale si nevzdelaná a neobjektívna..strata casu paa ty žieňa z top vyspelej doby..a zacni sa viac zaujimat o stredovek, obohatí ta to len

katkalubkova
13. apr 2020

@lindusss2016 suhlas, ucia sa to deti v prvej a druhej triede ZS

lindusss2016
13. apr 2020

@lenocka12345 no na to som zvedava aj ja 🙂

lindusss2016
13. apr 2020

@najk to riadne kecas, ked pises, ze cirkev upalovala ludi kvoli majetkom 😂 to si si musela teraz vymysliet asi 🤷‍♀️
@jajko22 presne tak, inkvizicia upalovala len tie skarede hnusne zle bosorky, ktore chceli pachat zlo dobrym krestanom 🙄 prepac, nezvyknem sa takto vysmievat, ale tvoj posledny koment k @najk sa uz nedal prehliadnut, to naozaj mas taketo nazory?

makodob
13. apr 2020

@lenocka12345 je to jednoduché, je to v Biblii. Skús ju začať čítať a možno zistíš, že kresťanstvo sa nerovná katolicizmu. Je v tom veľký rozdiel. Boh existuje a žije. Tento fakt nezmeníš, tým, že neveríš. A áno svet patrí satanovi, stačí sa poobzerať naokolo, čo sa deje. Božie kráľovstvo sa nenachádza tu. Aj to je v Biblii, ale to by ju museli takzvaný kresťania aj čítať. Nie je kresťan ako kresťan a veriaci ako veriaci.

lindusss2016
13. apr 2020

@lenocka12345 tak a mame to tu... 😁

leeo
13. apr 2020

@lindusss2016
@lenocka12345 a vam to nie je jedno? Neverite v krestanstvo, tak preco vas trapi otazka satana, v ktoreho tiez neverite? Chcete sa zabavat?

makodob
13. apr 2020

@leeo veď ich smiech prejde, raz budú volať na Boha, ale Boh sa nenechá vysmievať. Žijeme v posledných časoch, bude veľmi zlá doba. Už keď nič prečítajte si Zjavenie Jána, aby ste neboli zaskočené tým, čo príde.

lindusss2016
13. apr 2020

@leeo nie ja nikde nepisem, ze neverim v krestanstvo, neverim v krestanske dogmy, to je pravda, v co verim, to ti vysvetlovat nebudem, lebo by to bolo zbytocne. Avsak satan, diabol, cert, to je jedno, ako ho volas, je to symbol zla, v akomkolvek vierovyznani, v ateizme, v hocicom. A proste mi nie je jedno, ak ma niekto oznaci za zleho cloveka len preto, ze nehlcem tie vase reci. Ja sa na tomto vobec nezabavam, pre mna je otazka viery dolezita. A prepac, ale takuto netoleranciu voci vsetkemu inemu nemozem povazovat za nieco dobre, prave, hodne boha. Jednoducho sa to v mojej filozofii vylucuje. Ved nabozenstvo by malo z nas robit lepsich ludi, malo by nas spajat a nie rozdelovat. Malo by nas ucit NESUDIT a TOLEROVAT. je velmi zaujimave, ze toto chapu ostatne svetove nabozenstva, este aj moslimovia su schopni priznat, ze kazdy ma svojho boha, len jedno nabozenstvo rozprava tak, akoby vsetci osatni boli odpad. Ja sa nepotrebujem k nikomu zaclenovat a vyhranovat svoje myslienky a nazory prislusnostou k nejakemu nabozenstvu, som otvorena si z kazdeho vziat ponaucenie, ale tato otazka ma naozaj zaujima uz dlho, co vam dava pravo opovrhovat a zhadzovat ostatnych?

lindusss2016
13. apr 2020

@makodob aki ste len dobroprajni, vy elitni ludia 🙂

lindusss2016
13. apr 2020

@makodob kto ma boha v srdci, nemusi sa bat nicoho. Ja mam svedomie ciste, nikomu nic zle neprajem. Prepac, ale toto je pre mna ciste pokrytectvo, ak si myslis, ze sa staci modlit k Bohu a pritom nemilovat ludi a budes spasena, tak v poriadku. Ja mam oci otvorene...

makodob
13. apr 2020

@lindusss2016 fuu no neviem či si si vedomá toho, čo rozprávaš, teda píšeš. Ja ti píšem pravdu o Bohu. Boh je milujúci, ale aj spravodlivý. To platí tak ako pre teba, aj pre mňa. A nie nestačí len milovať ľudí. Spasená si skrze vieru, nie cez skutky. Pišem to možno tvrdo, ale to, že ty niečo neuznávaš neudáva pravidlá. Sú stanovené inak. Boh vidí do srdca každého človeka a jedine On dokáže to srdce aj zmeniť. Rodíme sa totiž všetci bez rozdielu duchovne mŕtvy. A najprv sa musíš modliť k Bohu, aby ti dal tú milosť milovať iných ľudí. Sama to totiž nedokážeš. Toto nie je o ľudoch, ale o Bohu. Keby si skutočne poznala Boha, tak by si tu nenapísala, také komenty. Modlím sa, aby si spoznala Boha. Ja už spasená som, snáď aj ty máš tu istotu v tej svojej teórii. Ale nehanbíš sa vysmievať kresťanom a tým pádom aj Bohu. A doteraz nechápem o akom čistom pokrytectve hovoríš, oči máš síce otvorené, ale je v nich chaos. Radšej sa stíš a porozmýšlaj, predtým ako niečo povieš.

makodob
13. apr 2020

@makodob a vidíš možno v tomto bude rozdiel, že ty rozprávaš o náboženstve, ktoré vymysleli ľudia a ja rozprávam o viere, ktorá pochádza od Boha. A slovo tolerancia je dnes veľmi obľúbené a nebezpečné, ale odvracia sa od Božej pravdy. Nesúdiť je tiež obľúbená póza, žial málokto sa tým riadi. Ty sa ma už napríklad odsúdila, že som pokrytec a ani ma nepoznáš. Jedno povieš a iné žiješ.

makodob
13. apr 2020

@lindusss2016 veď jediná tu zhadzuješ a opovrhuješ ty, plus sa vysmievaš. Nastav si prosím zrkadlo!

leeo
13. apr 2020

Ak ti niekto povie, ze si v sieti diabla, neznamena to, ze musis byt hned zla - chce to hlbsie pochopenie. Jednoducho to povedal zo svojho uhla pohladu svojej viery, ktory je tebe neznamy, kedze ju nepraktizujes, neprezivas a zamerias sa iba na slovo diabol, ktore sa rovna zlo. Rovnako ako ty alebo hocikto iny prezentuje svoj postoj, resp. filozofiu, ktora je v pisme oznacovana ako nehodnotna prazdnota. A ano Kristus prisiel naplnit ucenie laskou, ale v niektorych veciach proste nerobil kompromisy. A koho myslis pod slovami "co VAM dava pravo opovrhovat a zhadzovat ostatnych?"
@lindusss2016

leeo
13. apr 2020

@makodob No ja by som na ich mieste si precitala aspon tu knihu zjavenia ako si spomenula, ja sa pri tych slovach chvejem a to verim v Boha. A co ti, ktori sa mu posmievaju? Ak ich caka to, co sa tam pise, tak by som kvapky krvi od strachu potila.

lindusss2016
14. apr 2020

@makodob ja som nikde nepisala, ze verim v Boha, pisem, ze verim v boha. Vidis ten rozdiel? Nie, nestotoznujem sa s krestanstvom, s krestanskou vierou. Ale ani sa vam nevysmievam, mam mnohonpriatelov krestanov a niektori chapu, ze aj ked sa oni modlia a veria v Boha, nie je to spravna cesta lre kazdeho. Tomu napr.ty nerozumies. Tak, ako neudav pravidla to, ze ja nieco neuznavam, tak isto neudava pravidla, ze ty to uznavas. Stale nerozumies? Krestanstvo je spravna a prava viera pre teba, ale nie pre mna. Ja si vazim ludi, co v sebe pestuju duchovno, ale proste nedokazem akceptovat krestansku nadradenost (samozrejme cest vynimkam). Nemam doveru voci tomuto uceniu a voci krestanskym textom, pretoze v historii si ich cirkev menila, ako sa im hodilo. Z tohto, co rozpravate vy, mne teda Boh nepride spravodlivy, ani milosrdny. Jednoducho neverim, ze toto, co sa teraz docitate v Biblii, je to prave a nezmenene ucenie. Cirkev krestanskou vierou velmi manipuluje a tym jej velmi skodi

lindusss2016
14. apr 2020

@makodob ja som ale nikde nepisala, ze som dokonala, stale na sebe pracujem a ucim sa a nesudit je velmi tazke, je to moj ciel, ktpry sa snazim dosiahnut. Zatial este tak daleko nie som, je to proces, vacsinu zivota som prezila nevedoma a teraz sa stale len ucim. Ale nikdy by som si nedovolila ludi inej viery odsudit tak, ze ich nazvem dielom satana... a ine viery nepochadzaju od bohov? Hinduizmus tu bol tisice rokov pred krestanstvom....

lindusss2016
14. apr 2020

@leeo vam krestanom, ktory neuznavate, ze clovek dokaze zit v sulade s bohom aj bez tohto nabozenstva. A zamerne pisem s bohom, nie s Bohom.

lindusss2016
14. apr 2020

@makodob kde sa ti vysmievam? Kde pisem, ze tvoja viera je zla? Jedine, cim ja opovrhujem, lebo to inak nedokazem, je cirkev. Nechcem si ju zamienat s vasou vierou, lebo k jezisovi chovam vo svojom vnutri hlboku uctu. Ale proste viem, ze cirkev touto vierou velmi manipulovala/manipuluje a nedokazem verit tomu, co kazu texty=cirkev. No ukonvila by som uz tuto debatu, lebo si myslim, ze vsetko uz bolo povedane. Pre mna ostava dolezite len jedno: byt dobrym clovekom. Vy po svojom, ja po svojom a akceptovat sa navzajom.

makodob
14. apr 2020

@lindusss2016 no keby si pozorne čítala, tak by si zistila, že som uvadzala rozdiel medzi pravým kresťanom a katolíkom ( samozrejme nie všetci, sú aj taký, čo Boha poznajú). Katolícka cirkev ako inštitúcia neslúži Bohu, veľa ľudí sa teraz pohorší, ale je to tak a nikdy ani neslúžila, preto sa diali také veci a aj stále dejú (len ľudia to nechcú vidieť a pápeža majú za boha). Tým nechcem povedať, že ľudia v kostoloch sú zlí, to nie, len to nevedia. Niektorý proste len kráčajú s davom.
Neviem, aké máš skúsenosti s ľuďmi a veriacimi, keď takto rozprávaš. Je jediný a pravý Boh (trojjediný Boh- Otec, syn Ježiš a Duch Svatý) a raz to uzná celá zem, kazdý človek sa skloní pred Ním. Lebo tu nejde o náboženstvo. Boh je stvoriteľ všetkého. To že som písala, že čo nie je od Boha je od diabla, to je pravda. Tým som ťa nechcela uraziť. Ja som kedysi neverila v Boha a nebola som satanistka. Ale proste diabol zvádza ľudí, klame ich. Ak nepoznáš Boha, je veľmi ťažké posúdiť pravdu. Moj život sa s Bohom zmenil, píšem to ako svedectvo o Bohu. Boh je láska a miluje aj teba. Ježiš zomrel aj za teba, lebo všetci žijeme v hriechu a nikto nedokázal dodržiavať prikázania. Kto by to tvrdil klame. Iba Ježiš bol bez hriechu. Preto sme ospravedlnený z hriechu Ježišovou obetou. Aj by si ho raz chcela spoznať, tak tá modlitba vyššie platí pre každého. Verím, že raz v srdci zatúžiš po Jeho láske. Bez Boha by bol život moj ťažký s neistý. Viem ako som žila predtým a ako som uvažovala. Boh koná veľké veci 🙂 Skús tu Bibliu, je od Boha( kedysi katolícka cirkev zakazovala čítať bežným ľuďom Bibliu, aby boli neznalí a nevedeli pravdu o Bohu). Toto je tiež moja posledná správa. Ak by si niekedy potrebovala pomoc, kludne sa ozvi, rada ti pomožem ak budem mocť.

makodob
14. apr 2020

@makodob Ešte k tomu kresťanstvu. Biblia je písaná od počiatku sveta. Niektoré veci je tam tažko pochopiť, ale je to jediná kniha, ktorú Boh nechal pre nás o Ňom, o pravde. Veriaci v Boha sa v starom zákone nenazývajú kresťania. Kresťania sa nazývajú podľa Ježiša Krista( kristusovia, kresťania) a On tu bol pred cca 2000rokmi. V roku 2033 to bude presne 2000 rokov od Ježišovej smrti. Boh tu bol vždy, je jediný. Avsak božikov si ludia robili stále a je tomu tak aj dnes, stále si myslia, že sochy, obrazy a iné podobenstvá niečoho majú moc, je to skoro v každom náboženstve bez rozdielu.

lindusss2016
14. apr 2020

@makodob skusenosti s ludmi mam pestre, poznam ludi roznych nabozenstiev a medzi vsetkymi som si nasla priatelov, nepriatelov nehladam 😁 Ja krestansku vieru v ucte mam, ale viem a citim, ze to nie je moja cesta, ze to ucenie nie je pre mna a stale sa hladam, ale inde, napriek tomu ma zaujimaju krestanske nazory a rada vidim, ze ludia ozaj v Boha veria...

lenocka12345
14. apr 2020

@makodob vieš čo , radšej budem obklopená pokušením od satana , ale šťastná a spokojná. Ako keby som mala byť ako ty . Ty spasená si , to je milé 🙂
ps: Bibliu čítať nebudem , mám iné knihy na čítanie

najk
14. apr 2020

@jajko22 co tam bolo napisane nespravne? A daj prosim zdroj 🙂 dakujem. Lebo urazat ludi, nadavat im do hlupych, nemat ziadne argumenty - to je podla Teba prejav inteligencie? Ake mas najvyssie ukoncene vzdelanie ked si vobec nieco take dovolis?

najk
14. apr 2020

@jajko22 a uz sa necudujem, ze Ti stredovek pride v pohode, pretoze mas argumentaciu hodnu stredoveku.. Odloz telefon, pocitac, splachovacie wc, mydlo a vrat sa do svojho "pokrokoveho" super stredoveku. Nastastie ale zili ludia, ktori sa dokazali vzburit aj ked ich to casto stalo zivot.. Vies inteligentni ludia dokazu pripustit, ze sa v minulosti diali zle veci a vysporiadat sa s nimi. Ako Nemci s holokaustom napriklad. Zbabeli ludia radsej budu tvrdit, ze sa nic take nedialo a ich sa to netyka. Kludne si zostan v druhej skupine..

makodob
14. apr 2020

@lenocka12345 satan pokúša aj spasených ľudí 🙂 aj ja hreším, nie som bez hriechu. Ja mám šťastný život, mám krásnu rodinku a zdravé detičky vďaka Bohu. Neviem prečo si myslíš, že vieš aká som a aký život žijem. Možno by si bola prekvapená, keby si ma spoznala.
Ak človek poukazuje na pravdu, nie je obľúbený, ani Ježiš nebol. Ale ide tu o večný život. Asi nikto nechce byť zatratený. Tak porozmýšlaj, nie kvoli mne, ale kvoli sebe. Ja by som tu nemusela písať nič. Myslíš, že aj mne nie je pohodlnejšie byť ticho? Jasné, že je, veľakrát vystupujem zo svojej komfortnej zóny. Ale je mojou povinnosťou ľuďom hovoriť evanjelium. Rozhodnutie je na každom človeku,máme slobodnú voľu. Boh sa k nám v živote prihovára veľakrát a dáva kopec šancí, ale príde čas, keď to bebude možné. Ale ľudia berú Boha za scifi a nás za bláznov. Možnosti voľby sú žiaľ len 2, večný život s Bohom alebo zatratenie. Aj keď svet ich naoko ponúka veľa, v tom je to klamstvo satana, žiaľ len sa snaží zamestnávať našu myseľ, aby sme ju nemali uprenú na Boha. Ako si napísala, máš plno iných kníh, ktoré sú naoko vábivejšie ako Biblia. Tá je len jedna a kníh je kopec.

21karolina
14. apr 2020

Myslím, že táto téma nie je polemika medzi kresťanmi a ateistami, nikoho tu kresťania neurážajú, len odporúčajú. Exorcisti... buďme radi, že títo ľuďia existujú. Kto nemá osobnú skúsenosť, neuverí. A nie je to rozprávka.

jankaovecka
14. apr 2020

@lindusss2016 musim si ta zastat, lebo v prispevkoch makodob sa volako prilis “bohuje”😀
Ja to strucne zhrniem: Makodob vidi svoju vieru skrz Jezisa krista ale nie cez seba. Cize keby Jezis a jeho ucenie idu do karanteny a maju zakaz vychadzania, makodob by nemala v co verit. Ja vidim boha aj bez boha. Taky ako bol kristus tu su, boli a budu. Ja aj boh sme teraz. Bodka.