Predávajúca s nickom medi nereaguje na správy a tovar neposlala

minnie55
29. máj 2013

Mate niekto rovnaku skusenost s touto predavajucou ? Ak ano, prosim, ozvite sa, zvazujem podanie trestneho oznamenia. Pred vyse 2 tyzdnami som jej zaplatila za objednany tovar a odvtedy nic- absolutne nereaguje na moje spravy a admin mi nijako nepomohol. Som z toho rozcarovana- prvykrat som sa nechala takto dobehnut.

ekinkala
29. máj 2013

@minnie55 akoze ti admin nepomohol mne vzdy poradil tak podaj oficialne trestne oznamenie niekde tu sa to da a uvidis pokial ti ani neodpisuje ani nic

0550
29. máj 2013

zase sa to stalo spýtam sa takto OPLATí SA? tu vôbec nakupovať? Už mám zase strach

emakiki
29. máj 2013

oplati, ale na odbierku... nikdy nic nekupujem tak ze dopredu poslem peniaze na ucet... predavajuca riskuje par eur postovne a nakupujuca celu sumu... je to spravodlive? ked predavajuca nie je ochotna poslat tovar na dobierku, jednoducho oslovim druhu...je tu z coho si vyberat... ja mam zatial len dobre skusenosti...

igiana
29. máj 2013

@minnie55 overila si si ci bola odvtedy na konikovi? Hodnotenia ma dobre, nevyzera na podvodnicku. By som sa jej cudovala, ze by kvoli jednemu tricku tak lahko riskovala dobre meno 😕

igiana
29. máj 2013

@550 stava sa tu cim dalej tym castejsie aj to, ze tovar je poskodeny alebo deravy, alebo nezodpoveda popisu.

minnie55
autor
29. máj 2013

Kontaktovala som admina, odpisal, ze si mam prestudovat postup pri obchodovani a ked sa mi predavajuca do 3 dnu neozve, mam mu dat vediet. A co potom spravi ? Predpokladam, ze max. jej pozastavi pristup na stranku, no ale to mne nevrati peniaze :(
Take mam nervy!!! Uz tu nakupujem dlho, ale toto sa mi este nestalo.

minnie55
autor
29. máj 2013

@igiana mne sa to tiez nezda, no ale absolutne sa neozyva.

igiana
29. máj 2013

@minnie55 ktovie ci sa jej nieco nestalo 😕 . Skus napisat babam, co jej dali kladne hodnotenie, ci nakupovali od nej na dobierku, alebo platili na ucet. Ak to nie je tajne, kolko stalo to tricko? Ze ci by jej ta suma stala za to.

tulipka
30. máj 2013

ahoj minnie, nedalo mi to, lebo to meno mi bolo povedome...a ozaj, nakupovala som od nej jednu hracku pre dcerku ale bolo to este v decembri. tiez som poslala peniaze a nic asi 2 tyzdne. potom sa mi ale ozvala ze jej manzel bol na operacii, ze nemohla a tak, a ze sama ma tiez ist koli niecomu do nemocnice,ospravedlnenia a potom sme uz spolu ako-tak komunikovali. balicek poslala ale od nakupu uplynul mesiac. kazdopadne nakoniec to dobre dopadlo a k balicku pribalila aj rucne napisane ospravedlnenie a darcek navyse. takze neviem co sa tam dialo ale mozno ma aj teraz nejake problemy...

medovka14
7. jún 2013

@minnie55 ahoj, ako to u teba dopadlo? Prišli ti peniažky? Ja som si od nej objednala tričko, no ešte mi neprišlo :(

minnie55
autor
8. jún 2013

@medovka14 ahoj 🙂 ozvala sa mi po 2 tyzdnoch, vraj nebola dlho na MK a zabudla...no, tovar mi poslala, ale velmi prijemna nebola. Nabuduce uz u nej urcite nakupovat nebudem.

jankaroskova
11. jún 2013

Mamičky stala sa mi taká vec už je to viac ako 2 mesiace čo som si od predávajúcej deepred22 kupila kabelku a dodnes mi nedošla ani kabelka ani peniaze naspať pani vobec nereaguje máte snou niekto skúsenosti???

medovka14
12. jún 2013

@minnie55 mne už tričko prišlo, nakoniec to ani tak dlho netrvalo 🙂

bodka13
12. jún 2013

@jankaroskova zapoj sa do tejto témy https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ - popíš svoj problém,určite ti kočky poradia ....na začiatok by som predávajúcu verejne vyzvala,aby sa k problému vyjadrila 😉 ...dala si jej negatívne hodnotenie za nedokončený obchod ?

jankaroskova
12. jún 2013

@bodka13 kontaktovala som ju neuveritelne veľa krát ešte ona sa hrala na urazenú hodnotenie som jej nedala bo zázračne si vymazala všetky svoje inzeráty a teraz mi už vobec neodpisuje. Uz mi ani nejde o tú sumu ale o princíp

salomuska
8. apr 2014

super baby, tusim mam s medi rovnaký problém 🙄

kvopka
25. apr 2014

Strasne tiez mam taku skusenost prvy krat poslem jej54 eu co nie je mala suma a ona mi od 7.4 neni schopna poslat tovar vobec neviem ako postupovat kedze nemam jej adresu posielala som to cez ucet mam len cislo uctu zmazala si inzeraty je toto vobec mozne ako mam postupovat dakujem za kazdu radu