Bolesť pri ľavom vaječníku

rocherre
23. júl 2019

Ahojte baby, akurat ma zobudila silna pichlava bolest laveho vajecniku. Tak sa snažím predychat a čakám kým to prejde. Ovulaciu som už mala, mám necelý týždeň do ms. Už som myslela ze idem budiť priateľa a pôjdeme do nemocnice, ako to boli, ale už sa to zlepšuje. Všimla som si už pred 3 dňami že ma pobolievalo tak na ľavej strane, ale nie až tak veľmi a prešlo to tak do hodinky. Zajtra zájdem určite k dr, len som chcela vedieť či nemáme skúsenosti?

lenca3
23. júl 2019

@rocherre ahoj ja som to tak mala 2x a vzdy mi nasla cystu

lsimo
23. júl 2019

@rocherre možno aj tehotenstvo, ale aj cysta, zájdi k dr a uvidíš presne, bohužiaľ takto môžme len hádať, ja som pri Paťkovi mala takéto bolesti vaječníkov, najprv ma bolieval pravý išla som na pohotovosť,že to bude slepák, no nakoniec bol ok dali mi od bolesti a poslali ma dom, na druhy deň som išla na gyn a potvrdil tehu 🙂

wikisara
23. júl 2019

No to bude pravdepodobne cysta, treba ísť k doktorke čo najskôr

rocherre
autor
23. júl 2019

Tak som zašla k dr. Cystu nemám žiadnu, ani nič iné tam nevidel. Len že trochu zvecseny vajecnik, ale že by to nemalo tak bolieť. Dal mi tabletky na pät dni. O mimi sa pokúšame, ale asi by bolo skoro cítiť neake priznaky. A dr nepovedal že niečo vidí. A @isimo ty si bola v ktorom tyzdni keď ti potvrdili tehu?