Čo s vysokou hladinou hormónu AMH?

aduskatt
12. jan 2011

Mate niektora skusenosti s vysokou hladinou tohto hormonu? co s tym?

ladybaby
22. jan 2011

@aduskatt a si s nim spokojna? ja chodim ku nemu posledne 2 mesiace, predtym som chodila Petrovej, bola na dovolenke, tak som bola u neho a nejak som u neho aj zakotvila.... ale bola som spokojna aj s nou..

aduskatt
autor
22. jan 2011

@ladybaby neboj, bude, ja mam vysledky od minuleho tyzdna a tiez som bola zhrozena.........to prejde
@pitipitipa ja by som taaaaaaak rada nevladala chodit, xixi

aduskatt
autor
22. jan 2011

@ladybaby ja som unho velmi spokojna.......star sa ako moze, netlaci ma hned do drahych zakrokov, chce skusat najskor upravit hormonalne hladiny a pco.......iui A ivf NAVRHOL, AZ KEBY NEZABRALI TIE MENEJ NAKLADNE metody..........snazi sa usetrit nam prachy, takze sa nestazujem

ladybaby
22. jan 2011

@aduskatt hej, aj ja, proste v celom centre sa citim velmi dobre, lekari aj sestricky su velmi fajn, len ta tema kvoli comu tam clovek chodi nie je tak pozitivna 🙂. Aj mne uz porobili viac vysetreni, vsetko som doteraz mala ok, absolvovala som 2x iui, cudoval sa, ze preco sa nedari a teraz uz vieme....teraz mi chce vyrovnat hladinu hormonov a potom by som sla na ivf. Ja uz som sa s tym aj zmierila, ... manzel ma tiez trosku zhorsenu pohyblivost, tak mi povedal, ze inu moznost u nas uz teraz nevidi....ze zbytocne pojdeme znova na iui....

pitipitipa
22. jan 2011

@aduskatt no to ti verim... 😀 necakala som, ze to nevladanie ma zachvati tak skoro...v 23tt...neviem co bude o 10tt... 😕 ale zvladneme...
urcite ta to zachvati velmi skoro...nezahalate...a to je najpodstatnejsie... 😵

aduskatt
autor
22. jan 2011

@ladybaby mny uz mame jedno dieta, nejakym zazrakom prirodzene, prto chce s IVF este pockat.....ale povedal, ze ak by sme nemaly uz dieta, tak okamzite IVF

aduskatt
autor
22. jan 2011

@pitipitipa nemam cas zahalat🙂)

pitipitipa
22. jan 2011

@aduskatt 😉 tiez som tak hovorila... 😵

aduskatt
autor
22. jan 2011

@pitipitipa len aby mi to aj k niecomu bolo🙂

ladybaby
22. jan 2011

@aduskatt urcite vie, co robi.... ja ked som u neho bola, bola tam s nim taka mlada lekarka....asi zauca novu.... vraj budu teraz ordinovavat spolu..

pitipitipa
22. jan 2011

@aduskatt pochybujes o tom? 😠

aduskatt
autor
22. jan 2011

@ladybaby jojo....je to moja kamoska, vyrastali sme spolu🙂

ladybaby
22. jan 2011

@pitipitipa si na PN alebo ako tak sa dotrmacas aj do prace?

aduskatt
autor
22. jan 2011

@pitipitipa keby som pochybovala, nechodim do CARu:_)) a nepochybujem, lebo raz sa uz zadarilo.........a dokonca prirodzne, tak myslim, ze s lekarmi to pojde este rychlejsie🙂

pitipitipa
22. jan 2011

@ladybaby som na pn od zaciatku, lebo som trpela straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnymi nevolnostiami az do 20tt 🙄 to som bola 3x v nemocnici na infuziach, lebo som bola dehydrovana..prestala som uplne jest a pit...ale uz je to ok...hoci som este nepribrala...dokonca som v minuse 😝 no ale drobcom sa dari, bo brusko rastie svetelnou rychlostou....107cm obvod...heheh..

ladybaby
22. jan 2011

@aduskatt no tak ty tam mas protekciu 😀 .... takze urcite vies viac o tom, ci valky ide/nejde do dochodku...lebo uz aj to som citala...ze to bude jeho nahrada...

aduskatt
autor
22. jan 2011

@ladybaby ked som tam zacala chodit, ona tam este nepracovala🙂

aduskatt
autor
22. jan 2011

no, myslim, ze do leta tam urcite ostane, lebo nespominal, ze by sme sa nevideli a v juli tam idem

aduskatt
autor
22. jan 2011

@pitipitipa tie nevolnosti poznaaam.do siedmeho mesiaca u jmna....v piatom som vazila pri 160 cm 40 kg

ladybaby
22. jan 2011

@aduskatt 🙂 ja som zartovala🙂, ved ako by ti taka protekcia mohla pomoct??

aduskatt
autor
22. jan 2011

@ladybaby ja som to nebrala v zlom🙂))

ladybaby
22. jan 2011

@pitipitipa hm...no tak to konecne 3tyzdne ti nie je zle... hm.... ak sa mozem spytat, pri dvojickach je brusko ovela vacsie ako pri jednom? ja nepoznam nikoho o kom viem, ze caka/cakal dvojicky....

ladybaby
22. jan 2011

@aduskatt tolko ja v 5tej triede na ZS 😀

pitipitipa
22. jan 2011

@ladybaby no to ano...
ano, brusko je omnohooooooooooooooooooooo vacsie...mne pred 2tt povedali,ze s takym bruskom rodili...a ja som len v polovici....pocita sa o 6-8tt vacsie ako normalne baby s jednym babom...tak napr. ja som 23tt...brusko mam velke ako 30-31tt tehu s jednym babatkom... 😅

aduskatt
autor
22. jan 2011

@ladybaby sak ale mne bolo vkuse zle.pred tehu som mala 48 kg a v piatom mesiaci 40......som sa nemohla na jedlo ani pozriet

ladybaby
22. jan 2011

@pitipitipa no tak to budes rodit ako v 48 tyzdni 🙂.... nech ti len nie je zle a rychlo ti to do maja ubehne....

makinka1
16. feb 2011

@aduskatt no myslím, že dr. Války sa pri tebe zacvičil a potom sa čudoval nad mojím AMH 20,5 ☹
mne povedal ,že je to vlastne hormon, ktorý hovorím o tom koľko folikov aj tých mikroskopických máš vo vaječníkoch, tak mne to vychádza, že keby asoň trochu chceli rásť(čo vôbec nechchcú 😔 ) mohla by som rodiť nasledujúcich 500 rokov.

nemko
16. feb 2011

ahojte baby,mne Valky dnes povedal, ze ho mam 8 a vystrasil ma ako by som mala do rana zomriet ☹

ladybaby
16. feb 2011

@nemko no mna vystrasil pri mojom O.76, ja som asi opacny pripad ako ty...

aduskatt
autor
16. feb 2011

@makinka1 no tak ja asi 350🙂)