Seznam skupin

Popis a cíle skupiny

,,Přirozený děj pro dítě a maminku."

Sdílejme spolu naše zkušenosti, vzájemně se podpořme v těžké chvíli, poraďme jak vše zvládnout. Bojujme spolu za kojení dle chuti a potřeby miminka, bez časových limitů, tabulek, bořme spolu mýty o kojení, napravme co se pokazilo nesprávným přístupem personálu v porodnici.
S citem přistupujme k svým nejmenším i v případě, kdy prso není jen zdrojem potravy, ale také uspokojením duševních potřeb, a to všechno pak spolu završme přirozeným odstavením, které vyhovuje oběma, děťátku i mamince. Vždyť maminka byla pro děťátko dlouhou dobu víc než bezpečím a pak postupně, pomalinku i oporou při prvních krůčcích k samostatnosti.

Doufáme, že Vám bude skupina přínosem a najdete zde odpovědi, které jste hledaly a nebo pomoc, když nebudete vědět jak dál. Vítejte!

@vladiella (laktační poradkyně) @rockerka (zakladatelka skupiny) @adelkak (kojící maminka)

Spřízněná skupina:
Toxicka kosmetika a veci kolem nas
http://www.modrykonik.cz/group/5447/

Moderátoři skupiny

Členové (1472)

Zobraz všechny členy

Pravidla skupiny

"Přijetí do skupiny je automatické, proto není potřeba děkovat. V rámci přehlednosti budou takovéto příspěvky mazány. Děkujeme za pochopení! "

V pravém sloupci najdete ,,OZNAČENÉ PŘÍSPĚVKY", kde najdete určitě odpověď na Vaši otázku. Prosíme, nejdřív hledejte a pak se ptejte! Děkujeme!

Laktační poradkyně, prosíme, svůj příspěvek značte zkratkou LP.

Příspěvky # označují moderátoři skupiny, aby bylo možné udržet v tom pořádek a tedy snadnou vyhledatelnost.

Prosíme buďte ve skupince na sebe slušné a ohleduplné.

Vstupem do skupiny jste potvrdili, že se stotožňujete jak s pravidly skupiny, tak i s popisem a cíli skupiny. Pokud je tomu jinak, zvažte své další setrvání ve skupině. Moderátorky mají právo rady odporující záměru skupiny smazat, a nebo člena skupiny vyloučit, pokud ve skupině vystupuje v rozporu s cíli a popisem skupiny.

Příspěvek, v kterém se budou řešit cíle, popis skupiny, pravidla, nebo např. stopnutý příspěvek, bude stopnutý. Prostor rozebírat tuto již danou problematiku je k dispozici přes ip.

Děkujeme, že dodržujete pravidla skupinky.