Seznam skupin

Popis a cíle skupiny

Pojďme sdílet naše zkušenosti, vzájemně si poradit a podporovat se v kojení na požádání, nedegradování kojení pouze na stravu a v přirozeném odstavení, kašleme na tabulkovost a milujme intuitivní přístup.
Úplný základ o kojení naleznete i ve Wiki Modrý koník www.modrykonik.cz/jak-kojit/, www.modrykonik.cz/kojeni/ a dalších, s nimi souvisejících, článcích. Spousta dalších informací a rad je na www.kojim.cz, www.poradkyneprikojeni.cz a hlavně www.mamila.sk (SK), případně i www.kellymom.com (ENG).


Rozcestník na spřízněné skupiny:

Dlouhodobé kojení a přirozené odstavení
http://www.modrykonik.cz/group/6363/

Kontaktní rodičovství
http://www.modrykonik.cz/group/2294/

Nošení dětí
http://www.modrykonik.cz/group/1994/

Zdravé stravování od miminek po dospělé
http://www.modrykonik.cz/group/2359/

Vaříme a nakupujeme pro potravinové alergiky (a taky pro jejich kojící maminky)
http://www.modrykonik.cz/group/2161/

Moderátoři skupiny

Členové (2538)

Zobraz všechny členy

Pravidla skupiny

Pokud bude na dotazy odpovídat laktační poradkyně, svůj příspěvek začne zkratkou LP.

Prosíme, pokud máte nějaké otázky, zkuste nejdřív projít kolonku Označené příspěvky, hodně dotazů se tu opakuje - ale samozřejmě se podle potřeby ptejte, sdílejte zkušenosti, postěžujte si i zde ve skupině, k tomuto účelu byla založena.
Nepokládejte prosím dotazy týkající se zavádění nebo přípravy umělého mléka. Ve skupině radíme jak kojení udržet, ne naopak.
Nedoporučujte prosím lahvičku, dudlík nebo kloboučky, ani nesdílejte s uvedenými náhrady prsu své "pozitivní" zkušenosti, tyto pomůcky se s dlouhodobým kojením prokazatelně neslučují.

Základy slušného chování snad netřeba blíže vysvětlovat. Věříme tomu, že, pokud jste se do skupiny přidaly, tak se s Popisem a cíli skupiny ztotožňujete - neradíme zde ani k odstavování iniciovanému matkou. Pokud je tomu jinak, zvažte své další setrvání ve skupině, nebo se alespoň zdržte nejapných komentářů. Moderátorky mají právo rady odporující záměru skupiny smazat a nebo členku skupiny vyloučit, pokud ve skupině nebo mimo ni vystupuje v rozporu s cíli a popisem skupiny.

Tagy # označují příspěvky pouze moderátoři skupiny, aby bylo možné udržet v tom pořádek a tedy snadnou vyhledatelnost.

Pokud potřebujete něco (např. pravidla, stopnutý příspěvek) řešit s moderátory skupiny, řešte to s nimi, prosím, interní poštou, nevkládejte jako příspěvek do skupiny, ten by byl stopnut.