Seznam skupin

Popis a cíle skupiny

Vítejte!

Jestliže jste zavítaly do této skupinky, značku PEPCO asi už znáte a představovat ji nemusím.

Jestliže pak rády nakupujete, hezky se oblékáte, rády rozmazlujete nejen sebe a svoje nejmenší, obklopujete se krásnými věcmi, hledáte inspiraci anebo se třeba jen chcete pochlubit novým úlovkem, určitě patříte mezi nás!

Kromě čerstvých tipů na akce, aktuální zboží v nabídce prodejen a dění kolem, tady najdete inspirace na tvoření, vaření, módění, hraní a to vše, samozřejmě, pod vlajkou PEPCO a vždy výhodně. Chlubení se nákupy POVOLENO! A jako bonus, zde nebudou chybět soutěže nejen o srdíčka. :)

Věřím, že společně vytvoříme příjemné, inspirující a kreativní prostředí, kde nebude nouze o nápady a milá slova.

Srdečně vítám nové členy a teď HOR SE na PEPCOvání!!!

Moderátoři skupiny

Členové (5139)

Zobraz všechny členy

Pravidla skupiny

Nejdražší stávající i budoucí členové naši malé PEPCO komunity.

Skupina PEPCO, nízká cena tě vždy přivolá! je oficiální skupinkou, které cílem je propagace společnosti PEPCO a jejich zboží. Místo zde mají fotky našich- vašich úlovků z PEPCO, tipy, nápady, inspirace, recenze produktů, zkušenosti z prodejen a dobrá nálada.

K tomu, abychom si vytvořili příjemné prostředí, ve kterém se všichni budeme cítit dobře, budu potřebovat Vaši podporu a spolupráci, budu proto vděčná, budeme-li dodržovat několik jednoduchých pravidel:

☺PRODEJ, NÁKUP, VÝMĚNA
Skupinka neslouží k OBCHODOVÁNÍ, a proto zde nemají místo příspěvky, které nabízí prodej anebo poptávají jakékoli zboží. Na Modrém koníku funguje neoficiální skupina PEPCO - OBLEČENÍ, DEKORACE :), se kterou aktivně spolupracuji a je zde možnost prodeje, bazaru a výměny zboží PEPCO.

☺DOSTUPNOST
Jelikož zatím nejsem vybavena superschopnostmi, budu ráda, když se tady nebudou množit dotazy na dostupnost zboží, kterou ověřovat není v mých fyzických (a ani v psychických) silách. Za tímto účelem je možné využít oficiální email: zakaznik@pepco.cz a na základě PLU si ověřit, zda nějaká věc je skladem ve vybrané prodejně. Dále zde můžete psát tipy, stížnosti, pochvalu a vše, co vás ve spojitosti s PEPCO napadne. Veškeré dotazy Vám rádi zodpoví i v callcentru: ve všední dny 9-17 h na čísle tel: +420 228 881 508.

☺POBOČKY
Informace ohledně otevírání nových poboček a mapy poboček v České republice naleznete na Facebooku PEPCO Česká republika, proto tyto dotazy do skupinky nepatří.

☺Ve skupince si TYKÁME.

☺Chovejme se, prosím, k sobě slušně. Strkanice, urážky, vulgarismy a vysmívání se zde nemají místo.

☺Dotazy na ambasadorku (čti mě), označujte, prosím, #dotaz_ambasadorka a klidně i mým nickem @tratatundra. Jsem tady pro Vás, kdyby byl jakýkoliv dotaz, neváhejte mě oslovit veřejně zde ve skupince nebo osobně v IP. Pokud vím, odpovím, pokud nebudu vědět hned, informace zjistím.

☺Pro přehlednost používejme heštegy #. Budu vděčná, budete-li označovat svoje příspěvky a tak budou snadno dohledatelné členy skupiny. Napr.: #pepco_nakup #koupelna #hracky #zkusenosti, atd. atd. atd.

Moc děkuji za přečtení a předem i za dodržování výše uvedeného a taky za udržování dobré nálady a příjemné atmosféry ve skupině. Věřím, že čas strávený mezi námi bude pro všechny členy přínosem a budeme se sem vždy s radostí vracet.