Seznam skupin

Popis a cíle skupiny

Skupinka je pro ty co mají rádi Smoothie nápoje a nebo mají chuť je poznat. Skupinku jsem založila proto aby jsme si mohli předávat ..rady , nápady, zkušenosti . Tak Prosím přidejte se .Čím více nás bude tím více se dozvíme .

Smoothie je hustý nápoj z rozdrcených (vymixovaných) kusů zeleniny nebo ovoce. Smoothie je výživný nápoj s ne velkou kalorickou hodnotou, který je nabitý vitamíny, minerály a vlákninou. Nezaměňujte smoothie s džusem, džus je pouze vylisované ovoce nebo zelenina bez dužiny. Syrová zelenina a syrové ovoce mají nejvíce účinných látek, protože neprocházejí tepelnou úpravou. Smoothie si můžete připravit z libovolného ovoce a zeleniny v takových kombinacích jaké chutnají Vám.

Fantazii se při přípravě smoothie nekladou, do smoothie si můžete přidat i oříšky, semínka, libovolný druh mléka, oleje nebo kakao či kokos. Originál smoothie nápoje jsou však připravovány pouze ze zeleniny a ovoce, ale jak to chodí každý si to vždy přizpůsobí tak, aby to chutnalo co nejlépe. Nezapomeňte však, že pokud nejste naučený konzumovat syrové ovoce či zeleninu, tak se smoothie nápoji začněte pomalu, protože nárazový příliv vysoké dávky vlákniny může způsobit bolesti břicha nebo průjem. Začněte s jedním nápojem denně z jednoho či dvou kousků ovoce nebo zeleniny a po týdnu to můžete dát na dva nápoje smoothie dopoledne a odpoledne.

Moderátoři skupiny

Členové (1447)

Zobraz všechny členy