Seznam skupin

Popis a cíle skupiny

Tato skupina je určena všem, kteří by se rádi seznámili s britskou společností Joie, která nabízí širokou škálu dětského zboží, jako jsou autosedačky, kočárky, jídelní židličky, cestovní postýlky aj., se kterým získala již řadu ocenění a vítězství v testech spotřebitelů.

Ve skupině se budete pravidelně dozvídat o připravovaných recenzích na produkty Joie, soutěžích, či slevových akcích. Vzájemně si tu budeme pomáhat, radit a předávat zkušenosti a sdílet radost z nákupu výrobků Joie. :-)

Můžete se na mě s čímkoliv obrátit, co budu vědět, ráda poradím, případně nasměruji dále. Dotazy adresované přímo mně prosím označte hashtagem #dotaz_ambasadorka, abych se vám mohla co nejdříve ozvat a dotaz se neztratil v davu.

Vítejte :-)

Základní informace o zboží a kontakty:

web: https://www.joiebaby.info
eshop: https://www.babypoint.cz/qx
FB: https://www.facebook.com/JoieBabyCZ/

Dotazy, problémy, náhradní díly: mail servis@babypoint.eu

Moderátoři skupiny

Členové (709)

Zobraz všechny členy

Pravidla skupiny

Vítám vás ve skupině Joie! :-)

Pravidla jsou velmi jednoduchá.

Všichni si tu tykáme a chováme se k sobě jako slušní a rozumní lidé, tedy přátelsky a s respektem k odlišným názorům. Urážky zde nejsou tolerovány.

Prosím, abyste své příspěvky označovaly příslušnými hashtagy # , abychom to tu měli přehledné a každý si mohl snadno dohledat, co potřebuje. Např. #kočárky, #židličky, #dotaz, #recenze, apod.

Vzhledem k tomu, že skupina je oficiální skupinou společnosti Joie, jde zde zakázán prodej, výměna a bazar produktů.