Seznam skupin

Popis a cíle skupiny

Tato skupina je určena všem, kteří by se chtěli dozvědět spoustu zajímavých informací o výrobcích Phyteneo, což jsou ryze česká moderní fytofarmaka. Co to fytofarmaka vlastně jsou? Jaká je vize výrobce značky Phyteneo? A proč by měly být tyto účinné a zároveň šetrné přípravky první volbou při řešení běžných zdravotních obtíží? Tohle všechno a spoustu dalšího se dozvíte právě tady.

Stejně tak je tato skupina určena všem, kterým záleží na svém zdraví a není jim příliš po chuti současný trend užívat syntetické léky, ne-li přímo antibiotika, na každé kýchnutí.

Každý z nás se někdy potýká se zdravotními obtížemi, jako jsou např. rýma, žaludeční potíže nebo bradavice. A právě Phyteneo nabízí přípravky s obsahem přírodních složek, které tyto a další obtíže účinně a přitom šetrně řeší. Vždyť kdo z nás by v době, kdy na nás chemické látky vykukují téměř odevšad, nechtěl při řešení zdravotních obtíží sáhnout po účinném výrobku přírodního původu?

Věřím, že spousta z vás výrobky Phyteneo zná - pojďte se s námi podělit o vaše zkušenosti. Možná je máte ve své lékárničce, aniž to tušíte :-)

A vy, co tyto inovativní výrobky ještě neznáte, pojďte je s námi poznat! Pravidelně zde budu jednotlivé produkty podrobně rozebírat a přinášet vám své osobní zkušenosti. Také vás upozorním na probíhající akce, či připravované novinky.
Samozřejmě se na mě neváhejte obracet s jakýmikoliv dotazy. S čím si nebudu vědět rady já sama, zjistím pro vás přímo u výrobce.

Probíhat budou pravidelně také různé soutěže a fotosoutěže o lákavé balíčky s produkty Phyteneo – tak neváhejte a přidejte se. Vždyť co je důležitější než zdraví?

Srdečně vás vítám.

Moderátoři skupiny

Členové (161)

Zobraz všechny členy

Pravidla skupiny

Abychom při psaní příspěvků nemuseli zdlouhavě přemýšlet, zda si tykat nebo vykat, navrhuji hromadné tykání. To ovšem neznamená, že se tu k sobě nebudeme chovat se vzájemným respektem. Každý má právo říct svůj názor. Zároveň se však prosím vyjadřujme jako dospělí a inteligentní lidé.

Pro přehlednost a snadnou dohledatelnost nezapomínejte své příspěvky označovat příslušnými hashtagy (např. #bradavice).

Na všechny vaše příspěvky se moc těším!