Hypotéka. Měli bychom na ni nárok?

Zodpovězené
8. bře 2023

Dobrý den,

mám dotaz ohledně hypotéky, zda nám ji odsouhlasí, když přítel podniká, ale nejspíš začne chodit do práce - podnikánim už moc nevydělává a já jsem na mateřské.

A na jakou výši hypotéky bychom měli cca nárok?

Předem děkuji.

Dobrý den,

potřebuji znát Vaše příjmy a současné závazky, aby bylo možné Vám říct, na kolik je reálné dosáhnout. Bez konkrétních dat Vám není možné bohužel nijak odpovědět. Pokud chcete opravdu podrobně nějaký propočet, tak zavolejte nebo případně napište více podrobností.

S pozdravem
Ing. Zdeněk Hromek
tel: 736 701 225
mail: zdenek.hromek@partners.cz