Bydlíme pod Tatrami a potřebujeme sporťák, který projede i sníh. Jaký doporučuješ?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

s manželem hledáme kočárek pro naši 1,5letou dcerku. Bydlíme pod Tatrami a potřebujeme kočárek, který projede sníh v zimě. Nechci však, aby byl mohutný. Měřím 158 cm a převážně budu jezdit s malou já. Máme malé auto, tak i skladnost kočárku je pro nás důležitá. Otočný v obou směrech nemusí být vůbec.

Kočárek potřebujeme k občasným přesunům a k pobytu venku, když už dcerka nebude chtít chodit. V kočárku nespí, ale chci kočárek, který se může dát do lehu.

Můžeš nám poradit?

Ještě mě napadá další otázka, jestli nevydržet zimu a na jaře koupit spíš nějaký golfový. Dcerka se vozí ráda, ale jen na krátkou dobu a obávám se, že jaro a léto bude ten kočárek využit fakt minimálně. V té době budeme využívat již odrážedlo, kočárek jen na přesuny nebo odpočinek.

Děkuji

Ahoj,

většinou do takových terénů doporučuji tříkolové kočárky, které najdeš zde v mých nedávno zodpovězených otázkách v poradně:

Odpovědět na Tvé dilema nedokážu. Je třeba, aby jsi sama zvážila nakolik kočárek využiješ a tedy zda je třeba jej kupovat.

Z lehčích cestovních kočárků, které zvládnou takový terén hlavně pro velmi kvalitní kombinaci odolnějších kol a vhodného odpružení, jsou Espiro Wave, Espiro Fuel a Cam Off-road.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka