Existuje dvojkombinace, která je kompatibilní s vajíčkem Cybex Aton 5?

Zodpovězené
19. lis 2023

Ahoj,

hledám dvojkombinaci na vesnici. Prohlédla jsem různé diskuse a nevím si rady. Dítě je už týden na světě a já pořád nemám kočárek. Zatím máme starý sportovní Babystyle Oyster Zero, na který jsme koupili hlubokou korbu. To je jen dočasné řešení. Měla jsem hluboký kočárek z druhé ruky a nedisponoval speciálními funkcemi. Ale měl perfektní kolečka do terénu a za to jsem byla vděčná.

Bydlíme na vesnici, rozbité cesty, svah.

Mé požadavky:

  • velká kolečka, nejlépe 4, která projdou skoro všechno,
  • polohovatelná matrace,
  • polohovatelná rukojeť výhodou - já mám 168 cm, muž 185 cm,
  • kompatibilní s vajíčkem Cybex Aton 5,
  • velká hluboká korba, protože už teď mám velké dítě - 4 kg a 50 cm,
  • velká stříška,
  • dvojkombinace,
  • další vymoženosti si nechám ráda poradit,

cenově 12 000 - 14 400 Kč (v krajním případě do 19 000 Kč),

  • líbí se mi kočárky Venicci, ale neviděla jsem recenze.

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobnou otázku jsem nedávno odpověděla. Jsou v ní zmíněné kočárky jako jsou Espiro Miloo, Venicci Tinum Upline nebo i korýtkový Easywalker Harvey3, které bych doporučila i Tobě. Připínám Ti ji sem, abych se neopakovala:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka