Jak se odpojuje Uptown Rider?

Zodpovězené
21. říj 2022

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Jak je třeba odpojit Uptown Rider, když dítě v něm sedí?

Mám stále při průchodu přes obrubník sundávat dítě i sedátko?

Děkuji

Ahoj,

se sedátkem a ani skejtem, který je upnutý za kočárkem a navíc v něm sedí/stojí dítě, jednoduše nepřejedeš přes obrubník. Je to nebezpečné! Jejich kola jsou příliš malá v porovnání s výškou obrubníků či schodů. A dokonce menší než kola samotného kočárku, za kterým ho máš upnutý.

Když se prochází přes překážky, tak je třeba, aby dítě šlo dolů. Můžeš si poškodit konstrukci kočárku.

Takové doplňkové příslušenství není uzpůsobeno k překonávání výškových rozdílů. Jsou spíše přizpůsobeny k průjezdu rovným povrchem.

A pozor! Ne za každý kočárek lze zapojit přídavné zařízení. Některé kočárky k tomu nejsou konstrukčně stavěné.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka