Je lepší za kočárek přídavné sedátko Cozy Rider, nebo Uptown Rider?

Zodpovězené
21. říj 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně přídavného sedátka Cozy Rider a Uptown Rider. Rozhodujeme se mezi těmito dvěma.

Se kterým se lépe manipuluje, když je třeba vyjít na obrubník nebo schody?

Děkuji

Ahoj,

já mám osobně krátkodobě odzkoušené oba druhy přídavných sedátek - Cozy Rider a také Uptown Rider.

Můžu říct, že se mi při kočárku lépe manipulovalo s Uptown Rider. A to proto, že jsem dítě neměla mezi tělem a kočárkem, ale bylo z boku kočárku. To poskytovalo dostatečný prostor mně a také dítěti samotnému.

Když jsem šla na chodník (přes obrubník) nebo na schody, tak jsem prostě sedátko Uptown Rider odpojila a dala ho do košíku. U Cozy Rider je to řešeno sejmutím sedáku a následným překlopením desky ke kočárku. Za mě to bylo nepraktické, takže jsem ho vždy odejmula a dala pod košík.

Ale upřímně, s žádným sedátkem to není „med“. Je to prostě věc navíc, kterou musíš nosit navíc s kočárkem – ať je to sedátko, stupátko nebo odrážedlo.

Ale důležitější je, to pohodlí při jízdě s kočárkem. A na to je určitě lepší, tedy alespoň z mého pohledu – Uptown Rider.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka