Jaké jsou přednosti kočárku Carrello Bravo Plus?

Zodpovězené
13. zář 2023

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Zaujal mě Carrello Bravo Plus 2023.

Je lepší oproti Britax Smile 4 a Britax Smile 5Z?

Děkuji

Ahoj,

chceš zajímavé srovnání. Neudáváš ani jedno kritérium a ani jiné vlastnosti. Na základě čeho Ti mám vlastně kočárky porovnat?

Takto porovnání kočárků nefunguje!

V první řadě Carrello Bravo Plus je čistě sportovní typ kočárku , který má neotočné sezení. To je navíc je určeno pro starší sedící děti.

A modely Britax Smile 4 a Britax Smile 5Z jsou zase kočárky, které mají otočná sedadla a zakupují se nejčastěji ve dvojkombinaci. Mají možnost na konstrukci nasadit autosedačku. vajíčko. Řadí se do kategorie kočárků použitelných od narození až do konce kočárkovacího období.

Do budoucnosti prosím, pokud chceš porovnat kočárky, tak zadej alespoň základní kritéria. Vůbec totiž netuším, co vlastně chceš. A co má být výsledkem srovnání? Je jiné porovnat dva kočárky téhož typu, jako dva typově zcela rozdílné kočárky.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka