Které značky kočárků jsou vhodné pro vyšší lidi?

Zodpovězené
21. lis 2022

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Nyní mám větší dilema. Moon Relaxx Edition se mi tak na oko nelíbí. A to i přesto, že nastavení stříšky ve sportovní části je naprostá pecka.

Můžeš mi poradit značky kočárků, které jsou vhodné pro vyšší lidi?

Před 7 lety jsem měla Britax B-Motion 4 Plus.

Děkuji

Ahoj,

nejde ani tak o značku kočárku pro vyšší rodiče, jako spíše o konkrétní model.

Připnu Ti zde pár podobných otázek, které by Tě mohly inspirovat:

Dalšími kočárky vhodnými pro vyšší rodiče do města, ale i na vesnici, jsou Bugaboo Fox 3, Bugaboo Lynx, Baby Jogger City Sights, Thule Urban Glide 2, ABC Design Salsa 4 Air nebo Moon Relaxx Edition, který jsem Ti už asi doporučovala. Pak to je i Tutis Viva4 a mnoho dalších.

Musíš si jednoduše určit základní kritéria a podle nich vybírat kočárek. Dokonalý kočárek neexistuje a bude zapotřebí udělat menší nebo větší ústupky.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka