Jsou mé adaptéry vhodné pro propojení Britax B-Agile 4 Plus s vajíčkem Maxi-Cosi?

Zodpovězené
22. lis 2023

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Šlo o propojení adaptérů Click and Go a Affinity/Smile. Click and Go mám a doma jsme našli tyto od Britaxu.

Jsou to ty druhé, které potřebuji?

Děkuji

Ahoj,

ano, máš jeden set z adaptérů, které potřebuješ. Bohužel, obrázek od výrobce mírně zkresluje, ale hlavní je, že máš správný druh.

A teď ještě potřebuješ ten první set, který je potřebný ke spojení. Ten, který jsem Ti připla v mé nedávné odpovědi. Tyto adaptéry totiž pasují na Affinity/B-Agile/B-Motion Radu.

  • 1. set: Adaptéry pro B-Agile/B-Motion řadu s Click&Go s uchycením pro autosedačky a hluboké korby Britax.
  • 2. set: Adaptéry pro Smile III s koncovkou pro Maxi-Cosi a Cybex autosedačky. Tyto pak naklikneš na 1. set adaptérů – tyto máš.

Osobně Ti však takové spojení přes dva druhy adaptérů nedoporučuji, protože není otestováno a kočárek na něj nebyl ani konstrukčně řešen.

Fotku tohoto spojení bohužel nemám. Na konstrukci kočárku Britax B-Agile 4 Plus nasaď jako první adaptéry z 1. setu. Potom na ně nasaď adpatéry ze 2. setu a teprve nyní můžete nasadit autosedačku – tzv. vajíčko značky Maxi-Cosi.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka