Je kočárek Moon ReSea S Edition + dobrá volba?

Zodpovězené
20. lis 2022

Ahoj,

zvažuji koupi Moon ReSea S Edition+. Mám výšku 180 cm a bydlíme ve městě, kde máme také náměstí trošku terénovité. Designově se mi moc líbí, ale bojím se sportovní části.

Není moc nízko?

Vejde se pod stříšku i větší miminko?

Děkuji

Ahoj,

Moon ReSea S Edition + je novinkou pro rok 2023. Je to 11,8 kg vážící kočárek, který je určen na vesnici. Má k tomu přizpůsobené odpružení a nafukovací pneumatiky. Dále má teleskopicky nastavitelnou rodičovskou rukojeť ve výšce od 91,5 do 106 cm, což může být pro 180 cm vysokých rodičů nedostačující. Je to vynikající kočárek, který je plný vychytávek a dítěti zajišťuje komfort. Ale myslím si, že Tvé obavy jsou na místě. Je pro Tebe opravdu nízký a po čase by Ti to nemuselo vyhovovat. Nedej se ani splést hlubokou korbou, která je umístěna na konstrukci výše díky adaptérům.

Pokud se Ti líbí kočárky značky Moon, tak si spíše prohlédni model určený pro vysoké rodiče. Je jím Moon Relaxx Edition, který má podobné vlastnosti a funkce jako Edition +. Ovšem jeho nástavby jsou položeny výše na konstrukci, takže se nebudeš muset tak ohýbat. Má teleskopicky nastavitelnou rodičovskou rukojeť ve výšce od 98 do 111 cm, což je pro Tvou výšku to pravé. Jeho hluboká korba je vybavena kvalitní matrací a má panoramatické i náhledové okno.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka