Petite&Mars Street+ RWS versus Carrello Bravo Plus. Který je lepší?

Zodpovězené
6. zář 2023

Ahoj,

hledám kočárek skladný do auta, složení jednou rukou, velkou stříšku a vhodný i do terénu. Nemůži si vybrat mezi Petite&Mars Street+ RWS a Carrello Bravo Plus. Mám dcerku, která ještě nesedí, tedy záleží i na možnosti úplného lehu.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

pro nesedící dítě bych o neotočném kočárku spíše neuvažovala. Děti do cca 1 roku většinou vyžadují udržování očního kontaktu s rodičem.

Petite&Mars Street+ RWS a Carrello Bravo Plus jsou výborné pokračovací sportovní kočárky, ale neotočného typu s o něco tvrdšími sedadly, na které pro dcerku potřebuješ podložku. Jsou spíše určeny pro starší a sedící děti, kterým vydrží až do konce kočárkovacího období.

Nedávno jsem na podobné otázky odpověděla, tak Ti je sem připínám pro inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka