Jaký kočárek vybrat pro větší 8měsíční dítě?

Zodpovězené
10. srp 2023

Ahoj,

chceme koupit dceři nový sportovní kočárek. Nyní máme Kinderkraft Vesto, ale jeho nosnost je jen do 15 kilo. Dcera nyní v osmi měsících má skoro 12 kg. Navíc mi přijde sezení dost úzké.

Prosím, poraď kočárek s velkým sedadlem a koly, která zvládnou u nás městskou dlažbu – kostky.

Cena do 6 000 Kč.

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na podobnou otázku odpověď, tak Ti ji sem připínám pro inspiraci:

Určitě si prohlédni také cenově dostupný model Carrello Bravo Plus, který by byl pro Tebe také skvělou volbou.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka