Jak zjistím, jestli moje hluboká korba pasuje na Cybex Priam 3 nebo na Cybex Priam 4?

Zodpovězené
18. črc 2022

Ahoj,

mám hlubokou korbu Cybex Priam 2018.

Jak zjistím, jestli pasuje na Cybex Priam 3 nebo na Cybex Priam 4?

Děkuji

Ahoj,

všechny hluboké korby, i ty starší, jsou kompatibilní se všemi podvozky. Jen u nového Cybex Priam 4 nebudou starší korby uchycené na výškových adaptérech, které jsou součástí nového modelu, ale budou položené níže (stejně jako u Cybex Priam 3).

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie