Jakou alternativu za Kinderkraft Everyday?

Zodpovězené
5. dub 2022

Ahoj,

mám měsíční miminko, které se vozí v Kinderkraft Everyday. Nejsem spokojená. Vzhledově za mě krásný, ale zasekává se brzda a je celý roztřesený. Kryt na vaničku se začal párat a je vidět podšívku.

První plán byl Thule Glide 2, ale nelíbí se mi, že se sportovní část nedá otáčet. Potřebovala bych kočárek do terénu i na rozbité městské stezky. Cena nerozhoduje, ale vystačíme si i s kvalitnějším bazarovým.

Jaké jsou Tvé návrhy?

Děkuji

Ahoj,

pokud se Ti líbí trojkolky, tak doporučuji například TFK Mono AIR, který se dá se zakoupit s korbou Combi, ze které uděláš právě i obousměrný sporťák pro menší dítě (tak do 12-18 měsíců maximálně). Větší dítě pak dáš do klasického sporťáku po směru jízdy, který je opravdu prostorný a vydrží vám dlouho. Kromě toho má ruční brzdu pro bezpečné přibrzďování z kopce, dobré odpružení a nafukovací kola. I když vypadá robustně, tak má velmi snadnou manipulaci i skládání.

Dále doporučuji i kočárky Moon, z řady Edition. Mají krásný design, nafukovací kola a s terénem si poradí také velmi dobře! 🙂

Nebo to můžou být i tyto více terénnější modely - Britax Smile III, Emmaljunga NXT90 F či Britax Go Big2.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie